שיווי משקל

מציג את כל 3 התוצאות

קנה שיווי משקל בישראל

שיווי משקל הוא סטרואיד חזק למדי, הניתן להזרקה, שניתן להשתמש בו גם במחזורי נפח וגם בחיתוך. רווחים תוך כדי ריצה שיווי משקל יהיה איטי ויציב ויהיה רווחי מסה רזה איכות. סטרואיד זה נסבל היטב על ידי רוב הגברים. בנוסף, נשים יכולות ליהנות משיווי משקל עם תופעות לוואי מינימליות.

ההשפעות של התרופה משופרת על ידי האתר אנדסילנט, אשר בדם במשך כשלושה שבועות. רוב המשתמשים יחלקו את המינונים לשניים וינהלו ביום שני וחמישי בכל שבוע. מחצית החיים של סטרואידים זה הוא סביב ארבעה עשר ימים, מתן שחרור איטי ופעילות של ההורמון.

מינונים ואורכי מחזור של שיווי משקל

עבור גברים, המינון של שיווי המשקל מסתמך על מצב ההוויה שלהם, מעורבות זריקות סטרואידים, ואת המטרות הקיצוניות. באתלטיקה של פיתוח גוף, מינוני שיווי משקל מתחילים הם בדרך כלל בטווח של 300-500 מג לשבוע, ואחריהם 500-700 מג לשבוע למינוני ביניים. מינון שיווי משקל הם בדרך כלל דומים מאוד טסטוסטרון הולך גבוה יותר מאשר טווח הביניים הוא נדיר ביותר, במיוחד כאשר המשתמש הוא לערום שיווי משקל לצד תרכובות אחרות בתוך מחזור. בדרך כלל, נשים מנה בין 50-100 מ ג בשבוע.

מחזורי שיווי משקל פועלים בדרך כלל גם לאורכי מחזור ארוכים בהרבה מרוב התרכובות האחרות ונמשכים כארבעה עשר שבועות. אורך המחזור מסתמך על תנאי ההתחלה שלך ועל התוצאות האידיאליות שלך מהמחזור.  תרכובות שנערמות בדרך כלל עם משוואה כוללות טסטוסטרון אננתט אוֹ סיפיונאט, פרימובולן, ווינסטרול ו דיאנאבול.  שיווי משקל ידוע לשמר מסה רזה, כמו גם לספק טוב מחוץ לעונה רווחים.

Shopping Cart