טרנבולון אננתט

מציג את כל 2 התוצאות

קנה Trenbolone Enanthate באינטרנט
Trenbolone Enanthate הוא סטרואיד אנבולי חזק שנוסח כדי להבטיח שחרור מהיר יחסית של ההורמון לגוף במהלך היומיים הראשונים לאחר המתן.
יתר על כן, רמות הפלזמה בדם נותרות גבוהות ויורדות בהדרגה במשך תקופה של שבועיים, תוך שהיא מציגה דפוס שחרור ממושך. לאסטר האננתאט יש זמן מחצית חיים שנע בין שבעה לעשרה ימים. סטרואיד זה מחזיק בפופולריות רבה בקהילת פיתוח הגוף וניתן לשלב אותו כמעט בכל מחזור כדי לספק תוצאות יוצאות דופן. Trenbolone enanthate למכירה מנוצל למטרת בניית מסת שריר רזה, פיסול שרירים מרשימים, ושיפור כוח וסיבולת.

רכוש Trenbolone Enanthate וצפה בהשפעותיו
Trenbolone Enanthate הוא סטרואיד אנבולי אנבולי חזק ביותר, בעל חוזק אנבולי ואנדרוגני גדול יותר משמעותית בהשוואה לטסטוסטרון.
תערובות טרנבולון מורכבות מהורמון הטרנבולון המחובר לאסטר (אננתאט), המווסת את הפרשת הורמונים ושיעורי הספיגה. Trenbolone enanthate משמש בעיקר למטרות פיתוח גוף, וכולל הן שלבי חיתוך והן שלבי נפח. במסגרות רפואיות, היא ניתנת מדי פעם לטיפול בהיפוגונדיזם חיוני, היפוגונדוטרופיות והתבגרות מאוחרת אצל גברים, בעוד שבנקבות הוא משמש לטיפול בסרטן שד גרורתי. בנוסף, Trenbolone enanthate משמש כתרופה וטרינרית לקידום צמיחת שרירים והגברת התיאבון אצל בעלי חיים.

פונקציות של Trenbolone Enanthate בגוף האדם
Trenbolone Enanthate מציג את כל תכונות המפתח של סטרואידים אנבוליים אך עם השפעות בולטות במיוחד.
הרבגוניות והעוצמה הללו תורמים לפופולריות הנרחבת שלה. בנוסף, אופיו הלא ארומטי מבדיל אותו מסטרואידים אנבוליים נפוצים אחרים. היתרונות שהוא מציע כוללים:
– זיקת קשירה חזקה לקולטן לאנדרוגן.
– שיפור החזקת חנקן.
– קידום סינתזת חלבון.
– שיפור יעילות האכלה.
– גירוי ייצור IGF-1.
– עלייה בספירת תאי הדם האדומים.
– דיכוי גלוקוקורטיקואידים.

Trenbolone enanthate גם מוכיח את עצמו מועיל במהלך מחזורי נפח, מסייע בפיתוח של רקמת שריר רזה בתוך פרק זמן קצר. זה נחשב לאופציה נקייה יותר בהשוואה לסטרואידים אנבוליים אחרים, מה שמבטיח שהעלייה במשקל מורכבת בעיקר משרירים ולא משומן. מספר גורמים תורמים להשפעה של מיקוד השרירים שלו, אם כי ספורטאי חייב להקפיד על תזונה נכונה ושגרת פעילות גופנית כדי למקסם את היתרונות שלו.

ערימות ומחזוריות עם Trenbolone Enanthate
מחזורי Trenbolone Enanthate נוטים להימשך זמן רב יותר, כאשר הסטרואידים דורשים שתי זריקות בשבוע.
חשוב לציין שכל צורה של Trenbolone צריכה לשמש רק על ידי משתמשי סטרואידים בינוניים או מתקדמים ויש להימנע מכך על ידי מתחילים. ייתכן שמשתמשים לא יחוו רווחים משמעותיים עד שבועות ארבעה עד שישה של שימוש ב- Trenbolone Enanthate, וחלק מהאנשים עשויים לבחור להעמיס מראש את המחזור שלהם כדי לזרז את ההשפעות. משתמשים מתחילים ובינוניים בדרך כלל מזריקים בין 200-400 מ"ג לשבוע.
בעלי ניסיון רב יותר עשויים להעלות את המינון ל-500-800 מ"ג לשבוע. עם זאת, חשוב להכיר בכך שמינונים גבוהים יותר של Trenbolone Enanthate מעלים את הסיכון לחוות תופעות לוואי שליליות חמורות. Trenbolone Enanthate משמש בדרך כלל במחזורי חיתוך ונפחים ומתחבר היטב עם טסטוסטרון Enanthate, Masteron, Equipoise, Dianabol, Anadrol, ו-Deca-Durabolin, בין היתר.

עגלת קניות