טרנבולון אננתט

מציג את כל 2 התוצאות

טרנבולון אננתט למכירה בישראל
טרנבולון אננתט הוא סטרואיד אנבוליים רב עוצמה שנועד לספק שחרור מהיר למדי של ההורמון לגוף ביומיים הראשונים בערך לאחר מתן. כמו כן, רמות הפלזמה בדם נותרות גבוהות, ומתחדדות לאט לאורך תקופה של שבועיים. זה יכול להיחשב שחרור מתמשך. מחצית החיים של אסתר האננתט היא בין שבעה לעשרה ימים.
סטרואידים זה הוא סופר פופולרי בתעשיית פיתוח הגוף וניתן להשתמש בו כמעט בכל מחזור כדי לספק תוצאות מצוינות. טרנבולון אננתט משמש לבניית מסת שריר טהורה, בניית שרירים יפים, פיתוח כוח וסיבולת.

קנו טרנבולון אננתט ותבחינו בהשפעותיו
טרנבולון אננתט הוא סטרואידים אנבוליים אנדרוגניים חזקים, בעלי חוזק אנבוליים ואנדרוגניים פי כמה מזה של טסטוסטרון. תערובות טרנבולון מכילות את הורמון הטרנבולון המחובר לאסטר (אננתט), המסייע בשליטה על תנועת הפרשות ההורמונים וקצב הספיגה. טרנבולון אננתט משמש בעיקר מסיבות פיתוח גוף, כולל חיתוך ותפיחה.
מבחינה רפואית, הוא משמש מדי פעם לצורך היפוגונאדיזם חיוני, היפוגונאדיזם היפוגונדוטרופי והתבגרות נדחית אצל גברים, אם כי אצל נשים הוא משמש לטיפול בגידול ממאיר בשד גרורתי. טרנבולון אננתט משמש בנוסף כתרופה וטרינרית בבעלי חיים לבניית התפתחות שרירים ולהגברת התיאבון.

טרנבולון אננתט מתפקד בגוף האדם
טרנבולון אננתט מציע את האלמנטים השונים של כל סטרואידים אנבוליים, אך עם כל התוצאות המרשימות יותר. זו הסיבה מדוע היא נחשבת לאחת האפשרויות הגמישות והטובות ביותר הנגישות. בנקודה שבה אתה מוסיף את זה למציאות שזה לא ארומטאז, הוא נבחר לעתים קרובות על פני סטרואידים אנבוליים אחרים המפורסמים. היתרונות שהיא מציעה כוללים:
– נקשר היטב לקולטן האנדרוגן;
– שדרוגי חנקן תחזוקה;
– שדרוגי חלבון איחוד;
– בונה מיומנות האכלה;
– מגביר את הייצור של איגף -1;
– מגביר את ספירת תאי הדם האדומים;
– מקטין גלוקוקורטיקואידים.
לטרנבולון אננתט יש גם יתרון להציע בתוך מחזור נפח בתקופה האיטית של השנה. זה יכול לסייע בקידום התפתחות רקמת שריר בכושר בזמן קצר. זה נחשב נקי יותר סטרואידים אנבוליים אחרים. זה מבשר טובות עבור המשקל שאתה מגדיל להיות שריר ולא שומן. ישנם משתנים שונים הגורמים לו להתמקד בשרירים במקום בשומן. למרות מתחרה חייב להיות שגרת אכילה נכונה ופעילות גופנית להגדיר כדי להשיג את היתרונות המרביים.

רכיבה על אופניים עם טרנבולון אננתט
מחזורים של טרנבולון אננתט לרוץ קצת יותר זמן סטרואידים צריך להיות מוזרק פעמיים בשבוע. חשוב להבין כי כל צורה של טרנבולון צריך לשמש רק על ידי אותם משתמשים סטרואידים ביניים או מתקדמים וזה לא תרופה כי צריך להיות אופניים על ידי מתחילים. משתמשים עשויים שלא לחוות רווחים עד שבועות ארבעה עד שישה עם השימוש בטרנבולון אננתט וכתוצאה מכך, חלקם עשויים אפילו לטעון את המחזור שלהם על מנת לחוות את ההשפעות מעט מוקדם יותר.
משתמשים מתחילים ובינוניים מזריקים בדרך כלל בין 200-400 מג לשבוע. אלה עם ניסיון סטרואידים יותר עשוי להגדיל את המינון ולהזריק בין 500-800 מ ג בשבוע. זכור כי מינונים גבוהים יותר של טרנבולון אננתט יגדילו את הסיכויים שלך להופעת תופעות לוואי שליליות שלעתים יכולות להיות קשות מאוד,
טרנבולון אננתט משמש בחיתוך ובמחזורי נפח וערימות היטב עם טסטוסטרון אננתט, מאסטרון, שיווי משקל, דיאנאבול או אנדרול ודקה-דורבולין (רק כדי לציין כמה).

Shopping Cart