טסטוסטרון פרופיונאט

מציג את כל 6 התוצאות

קנו זריקות טסטוסטרון פרופיונאט בבקבוקונים ובאמפולות באמצעות כרטיס אשראי
אנו מספקים אביזרי מבחן לישראל ללקוחות מאז 2015.
טסטוסטרון פרופיונאט נחשב לאחד הסטרואידים האנבוליים המפורסמים והפופולאריים ביותר שתוכננו אי פעם להגדיל את מסת שריר הגוף. אסתר פרופיונאט הוא הגרסה העתיקה ביותר של טסטוסטרון והוא יכול להיות מתוארך חזרה 1930. בדיקות פרופיונאט 100 מ ג זריקות גם לספק עזרה רבה בטיפול במחלות רפואיות רבות, אבל השימוש בו נחתך על ידי מנהל המזון והתרופות בישראל ובסביבות העולם.

כיצד טסטוסטרון פרופיונאט משפיע על גופו של הספורטאי
טסטוסטרון פרופיונאט נספג בגוף תוך 48 שעות. במקרה זה, התפתחות השרירים שבירה הרבה יותר מאשר לאחר שימוש בטסטוסטרון אננתט. טסטוסטרון פרופיונאט הוא גרסת טסטוסטרון הניתנת להזרקה המתפרקת בשמן עם אסתר פרופיונאט מצורף. פרופיונאט הוא כביכול" אסתר לטווח קצר", מה שמרמז שמבחינה אחת הוא נותן התחלה מהירה של פעילות, אולם מחצית החיים שוב היא בדרך כלל קצרה.
השפעת הטסטוסטרון בבני אדם מתרחשת בשיטה של שני מרכיבים בסיסיים: על ידי הפעלה של קולטן האנדרוגן (באופן ישיר או כמו דיהידרופט) ועל ידי המרה לאסטרדיול והתחלת קולטני אסטרוגן מסוימים. טסטוסטרון חופשי (ט) מועבר לציטופלזמה של תאי רקמת המטרה, שם הוא יכול להיקשר לקולטן האנדרוגן, או יכול להיות מופחת ל -5 אלפא-דיהידרוטסטוסטרון (דיהידרוטסטוסטרון) על ידי התרכובת הציטופלזמית 5 אלפא-רדוקטאז.
סטרואיד זה נושא מחצית חיים של כארבעה וחצי עד חמישה ימים, ומספק אפקט שחרור איטי יותר ופעילות ההורמון. טסטוסטרון בכל צורה יש להשתמש בכל מחזור כמו סטרואידים בסיס במיוחד עבור אלה אשר רכיבה על אופניים עם סטרואידים בפעם הראשונה. היתרון העיקרי בקניית טסטוסטרון פרופיונאט על ידי אלפא פארמה הוא בכך שהוא מקל על שמירה על רמות הדם היציבות והגדולות של ההורמון בגלל הצורך בזריקות תכופות.

המינון האופטימלי של טסטוסטרון פרופיונאט
מינונים של טסטוסטרון פרופיונאט זהים פחות או יותר למינונים המצטברים של שבוע אחר שבוע של כל סוג של טסטוסטרון כמו טסטוסטרון סיפיונאט.
עבור החדשים, מינונים של 300-500 מג בכל שבוע הם בדרך כלל תקינים. עבור משתמשים בסטרואידים בינוניים, הם עשויים לדפוק את השבוע על ידי מינון שבוע 500-700 מ ג כדי לראות תוצאות יוצאות דופן.
לבסוף, עבור משתמשים סטרואידים מראש,הם עשויים לנצל מינונים של 700-1, 000 מ ג כל שבעה ימים מתיחה של טסטוסטרון פרופיונאט. חלקים אלה הוכיחו להיות עובד יעיל מאוד עבור אנשים שהיו מכירים טסטוסטרון פרופיונאט במשך זמן רב.

מחזור אידיאלי של טסטוסטרון פרופיונאט (סולו ועם סטרואידים אחרים)
לפרופיונאט יכולת לאפשר לאדם לרוץ מחזורים במשך 8-10 שבועות או הרבה יותר קצר (מדי פעם קצר כחודש וחצי). רוב המשתמשים במבחן הבדיקה להראות את זמן הבעיטה הוא בין 2 שבועות לחודש מתחילת המחזור. מפתחי גוף רבים אומרים כי בשלב זה מועיל בהדרגה להפעיל דפוס קצר יותר של טסטוסטרון פרופיונאט. כאשר מדברים על תגובות שליליות, התגובה המתאימה היא כן, הם אפשריים. אז בדוק את המוצרים שלנו או צור איתנו קשר לקבלת הרעיונות הטובים ביותר למחזור טסטוסטרון פרופיונאט. אבל ככל שהמחזור קצר יותר, כך החומר הזה יהיה פחות מסוכן לגוף.
טסטוסטרון פרופיונאט יכול לעתים קרובות להיות מוערמים עם סטרואידים אנבוליים אחרים במחזור נתון. מכיוון שכל אדם ישתמש בסטרואידים אנבוליים אחרים בו זמנית, לא תמיד יש צורך להפעיל טסטוסטרון במינונים של 300 מג, 500 מג, 700 מג או יותר. במחזורים מוערמים, ניתן להעביר טסטוסטרון לתפקיד תומך של מתן טיפול בתחליפי טסטוסטרון בעוד שתרכובות אחרות משמשות כאנאבוליקה העיקרית לבניית שרירים. מינונים של כ -150 מג לשבוע יספיקו בעת ערימת אביזר בדיקה עם תרכובות אחרות.
מוצרי אבזר הבדיקה המוצעים למכירה באינטרנט מספק רווחים מסיביים כוח ומסה, וגם מקדם אפקט התקשות כאשר מוערמים עם חיתוך סטרואידים כמו סטרואידים.  סטרואידים זה כל כך תכליתי, כי אתה יכול לערום אותו עם כמעט כל סטרואידים אנבוליים אחרים. אנו ממליצים שתסתכל מקרוב על טסטוסטרון פרופיונאט באמצעות הבלוג הזה.

Shopping Cart