טסטוסטרון פרופיונאט

מציג את כל 6 התוצאות

קנה זריקות טסטוסטרון פרופיונט בבקבוקונים ובאמפולות עם כרטיס אשראי
טסטוסטרון פרופיונאט ידוע כאחד הסטרואידים האנאבוליים הפופולריים והנפוצים ביותר להגדלת מסת השריר. אסטר הפרופיונט, שראשיתו ב-1930, הוא הגרסה העתיקה ביותר של טסטוסטרון. לזריקות Test Propionate 100 מ"ג יש גם יישומים רפואיים משמעותיים, אם כי השימוש בו הוגבל על ידי רשויות רגולטוריות כמו מנהל המזון והתרופות בישראל ובעולם.

השפעת טסטוסטרון פרופיונאט על גוף הספורטאי
טסטוסטרון פרופיונאט נספג במהירות בגוף, בדרך כלל תוך 48 שעות.
בהשוואה לטסטוסטרון אננתאט, התפתחות השרירים בולטת פחות באופן יחסי בעת שימוש בטסטוסטרון פרופיונאט. גרסה זו להזרקה של טסטוסטרון משלבת אסטר פרופיונאט המומס בשמן. פרופיונט מסווג כ"אסתר קצר טווח", כלומר מספק התחלה מהירה של פעולה אך בדרך כלל יש לו זמן מחצית חיים קצר. השפעת הטסטוסטרון בגוף האדם מתרחשת באמצעות שני מנגנונים עיקריים: הפעלת הקולטן לאנדרוגן ישירות או כדיהידרוטסטוסטרון, והפיכה לאסטרדיול ואינטראקציה עם קולטנים ספציפיים לאסטרוגן.
טסטוסטרון חופשי (T) מועבר לציטופלזמה של תאי רקמת המטרה, שם הוא יכול להיקשר לקולטן לאנדרוגן או להפוך ל-5 אלפא-דיהידרוטסטוסטרון (DHT) על ידי האנזים הציטופלזמי 5 אלפא-רדוקטאז. לטסטוסטרון פרופיונאט יש זמן מחצית חיים של כארבעה וחצי עד חמישה ימים, מה שמוביל לשחרור איטי יותר ופעילות הורמונים. טסטוסטרון, בכל צורה שהיא, צריך להיכלל בכל מחזור כסטרואידים בסיסיים, במיוחד עבור אלה חדשים במחזורי סטרואידים. היתרון ברכישת טסטוסטרון פרופיונט מאלפא פארמה הוא בכך שהוא מקל על שמירה על רמות יציבות ומוגברות של ההורמון עקב הצורך בהזרקות תכופות.

מינון אופטימלי עבור טסטוסטרון פרופיונאט
מינוני טסטוסטרון פרופיונאט דומים למינונים השבועיים המצטברים של גרסאות טסטוסטרון אחרות כמו טסטוסטרון ציפיונט.
למתחילים, מינונים של 300-500 מ"ג לשבוע הם בדרך כלל מספיקים.
משתמשי סטרואידים מתונים עשויים להעלות את המינון השבועי ל-500-700 מ"ג לתוצאות משופרות. משתמשים מתקדמים יכולים להשתמש במינונים של 700-1,000 מ"ג לשבוע, למתוח את משך השימוש בטסטוסטרון פרופיונאט. מינונים אלה הוכחו כיעילים עבור משתמשים מנוסים של טסטוסטרון פרופיונאט.

מחזור טסטוסטרון פרופיונט אידיאלי (סולו ועם סטרואידים אחרים)
מחזור פרופיונאט יכול להימשך 8-10 שבועות, אך חלק מהמשתמשים בוחרים במחזורים קצרים יותר, לעיתים קצרים עד שישה שבועות.
רוב המשתמשים מדווחים שחשים את ההשפעות של מחזור הטסטוסטרון פרופיונאט תוך 2 שבועות עד חודש מתחילתו. מפתחי גוף רבים מציעים להפחית בהדרגה את הטסטוסטרון פרופיונאט לקראת סוף המחזור.
למרות שניתן לחוות תגובות שליליות, הסיכונים מצטמצמים עם מחזורים קצרים יותר. טסטוסטרון פרופיונאט למכירה יכול להיות מוערם עם סטרואידים אנבוליים אחרים במחזור נתון.
מכיוון שאנשים ישתמשו בסטרואידים אחרים במקביל, לא תמיד יהיה צורך להפעיל טסטוסטרון במינונים של 300 מ"ג, 500 מ"ג, 700 מ"ג או יותר. במחזורים מוערמים, טסטוסטרון יכול לשמש כמרכיב תומך לטיפול תחליפי בטסטוסטרון בעוד תרכובות אחרות פועלות כסוכנים האנאבוליים העיקריים לבניית שרירים. מינונים של כ-150 מ"ג לשבוע מספיקים כאשר עורמים פרופיונאט מבחן עם תרכובות אחרות.
מוצרי אביזרי בדיקה הזמינים לרכישה מקוונת מציעים רווחים משמעותיים בחוזק ובמסה, ויכולים גם לתרום לאפקט התקשות בשילוב עם חיתוך סטרואידים. ניתן לערום את הסטרואיד הרב-תכליתי הזה עם כמעט כל סטרואיד אנבולי אחר. למידע מפורט יותר על טסטוסטרון פרופיונאט, אנו ממליצים לחקור את הבלוג שלנו.

עגלת קניות