דקה דורבולין

מציג את כל 3 התוצאות

קנה Deca Durabolin באינטרנט
Deca Durabolin, סטרואיד פופולרי להזרקה, מוצע למכירה נרחב בחנות הסטרואידים שלנו. זהו שם המותג של Nandrolone Decanoate, הידוע בהשפעותיו החיוביות על סינתזת הקולגן. מפתחי גוף וספורטאים המשתמשים ב-Deca Durabolin חווים שיפורים ברקמות החיבור והמפרקים, משפרים את עליות הכוח ומסת השריר במהלך מחזורי נפח.

Deca Durabolin מבוקש מאוד בעולם פיתוח הגוף וענפי ספורט שונים. יש לו זמן מחצית חיים של כחמישה עשר ימים, מה שהופך אותו לסטרואיד ארוך טווח. אורכי מחזור מומלצים בדרך כלל משתרעים על שנים עשר שבועות או יותר. מחזור ידוע ונפוץ כולל ערימת Deca Durabolin עם טסטוסטרון ודיאנבול. שילוב זה מתאים למשתמשים מתחילים, בינוניים ומתקדמים בסטרואידים.

בעת תכנון מחזור חיתוך, משתמשים יכולים גם לערום Deca Durabolin עם תרכובות כגון Winstrol, Anavar ו-Turinabol.

המינונים של Deca Durabolin משתנים בהתאם לרמות הניסיון. מתחילים בדרך כלל מתחילים במינון שנע בין 300-500 מ"ג לשבוע, בעוד שבינוניים שומרים על מינונים סביב 500 מ"ג לשבוע. משתמשים מתקדמים נותנים בדרך כלל מינונים הנעים בין 600-800 מ"ג לשבוע. עקב תחילתה המאוחרת של ההשפעות של Deca Durabolin, משתמשים רבים בוחרים לכלול תרכובת מתניעה דרך הפה (כמו Dianabol) במשך ארבעה עד שישה השבועות הראשונים של המחזור. השגת רווחים משמעותיים עם Deca Durabolin דורשת תזונה נכונה ואימונים. לאחר השלמת מחזור סטרואידים, מומלץ בחום לעקוב אחר טיפול לאחר מחזור במשך שלושה עד ארבעה שבועות.

בחנות שלנו, אנו מציעים זריקות Deca Durabolin במינונים של 200 מ"ג/מ"ל, 250 מ"ג/מ"ל, 300 מ"ג/מ"ל ו-500 מ"ג/מ"ל כדי לתת מענה למשתמשי ננדרולון מתקדמים.

תופעות הלוואי של Deca Durabolin נובעות מהקשר שלו עם קולטני פרוגסטין, מה שמוביל לדיכוי ייצור גונדוטרופין וייצור פרולקטין מוגבר. תופעות אלו חולפות תוך חודש לאחר הפסקת התרופה. חריגה מהמינונים המומלצים ומשך המחזור עלולים לגרום לכאבי ראש, כאבי גב, נזלת, פריחה, דיכאון או עצבנות יתר.

ביקורות Deca Durabolin משתנות בהתאם לשימוש. ביקורות שליליות מגיעות לרוב מספורטאים המשתמשים בסטרואידים בלבד, מכיוון שהוא יכול להוביל לדיכוי ייצור הטסטוסטרון, ירידה בחשק המיני והשפעות אנבוליות איטיות. עם זאת, ספורטאים המשלבים Deca Durabolin עם טסטוסטרון מדווחים על שביעות רצון גבוהה. שילוב זה עם סטרואידים אחרים להזרקה הוא בראש סדר העדיפויות בעת שימוש ב-Deca Durabolin.

ביקורות על Deca Durabolin למכירה מדגישות את תופעת הריבאונד המינימלית שלו, ההשפעות החיוביות על מערכת השלד והשרירים והיכולת להעלות משמעותית את משקל הגוף ואת הסיבולת.

עגלת קניות