דקה דורבולין

מציג את כל 3 התוצאות

מצא את דקה דורבולין למכירה כאן!

דקה-דורבולין הוא סטרואיד הניתן להזרקה ונחשב לאחד הסטרואידים האנבוליים הפופולריים ביותר המוצעים למכירה בחנות הסטרואידים שלנו. זהו המותג ושם המסחר של ננדרולון דקנואט. ננדרולון מקדם עליות משמעותיות מאוד בסינתזת הקולגן. כתוצאה מכך, מפתחי גוף וספורטאים יחוו השפעות חיוביות על רקמות החיבור והמפרקים, ויחזקו אותם במהלך התפיחה, השגת הכוח ומחזורי העלייה ההמונית.

דקה דורבולין הוא אחד הסטרואידים האנבוליים המבוקשים ביותר בפיתוח גוף וספורט אחר.

יש לו מחצית חיים של כחמישה עשר יום. מחזורים אופייניים צריכים להימשך לפחות שנים עשר שבועות. אחד המחזורים הפופולריים ביותר בהיסטוריה ערימות דקה-דורבולין עם טסטוסטרון ודיאנאבול.  זה יכול להיות מנוצל על ידי מתחילים, ביניים ומשתמשים בסטרואידים מתקדמים.

מינונים של דקה דורבולין

משתמשים יכולים גם לערום דקה דורבולין בתרכובות כמו ווינסטרול, אנאבר וטורינבול בעת יצירת מחזור חיתוך.

מתחילים בדרך כלל מנה בין 300-500 מג לשבוע, ביניים נשארים בסביבות 500 מג לשבוע ולמשתמשים מתקדמים המינון האופייני נע בין 600-800 מג לשבוע.

בגלל מחיר סטרואידים של דקה אופי משחק ארוך, משתמשים רבים לא יחוו את הבעיטה של המתחם עד מספר שבועות למחזור; לכן, רבים יכניסו תרכובת אוראלית מתחילה בעיטה (כגון דיאנאבול) במשך ארבעת עד שישה השבועות הראשונים של המחזור. רווחים טובים ואיכותיים הם תוצאה של מחזור דקה-דורבולין כל עוד דיאטה ואימונים נמצאים בבדיקה. עם השלמת מחזור סטרואידים, אנו ממליצים בחום להתחיל טיפול מחזור פוסט ולהפעיל מחזור זה במשך שלושה עד ארבעה שבועות.

אנו מציעים זריקות דקה למכירה במינונים של 200 מג/מיליליטר, 250 מג/מיליליטר, 300 מג/מיליליטר ו -500 מג/מיליליטר עבור משתמשי ננדרולון המתקדמים ביותר.

למד את תופעות הלוואי לפני שאתה קונה דקה

הקשר של ננדרולון עם קולטני פרוגסטין גורם לתופעות לוואי של דקה-דורבולין כמו דיכוי ייצור גונדוטרופין וייצור פרולקטין מוגבר. תופעות אלה, ללא שימוש בחומרים להפחתת הפרשות, נעלמות תוך חודש לאחר הפסקת התרופה. חריגה מהמינונים ומשך הקורס עלולה לגרום לכאבי ראש וכאבי גב, נזלת, פריחה, דיכאון או עצבנות יתר.

ביקורות על דקה-דורבולין: מה אנשים באמת חושבים

ביקורות שליליות על דקה-דורבולין מגיעות לרוב מספורטאים הנוטלים את סולו הסטרואידים. העובדה היא שלתכנית כזו יש מספיק חסרונות, כמו דיכוי ייצור הטסטוסטרון בגוף, ירידה בחשק המיני והשפעה אנבולית איטית. בתורו, ספורטאים המשלבים ננדרולון עם טסטוסטרון מרוצים לחלוטין מהתרופה. עם זאת, שילוב עם סטרואידים אחרים להזרקה הוא בראש סדר העדיפויות לשימוש בסטרואיד זה.

ביקורות על דקה דורבולין מצביעות על היעדר תופעת החזרה (או חומרתה המינימלית), ההשפעה החיובית של התרופה על מערכת השלד והשרירים, היכולת להגדיל משמעותית את משקל הגוף ואת הסיבולת.

Shopping Cart