סילדנאפיל

מציג את כל 3 התוצאות

קנה סילדנפיל באינטרנט
סילדנפיל היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. הוא זמין בצורה של טבליות קשות המיועדות למתן דרך הפה ומכיל את החומר הפעיל sildenafil citrate. סילדנפיל שייך לקבוצת מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE-5), הפועלים על ידי הפחתת מתח השרירים והגברת זרימת הדם לחלקים ספציפיים בגוף.

סילדנפיל חולק את אותו מרכיב פעיל כמו התרופה הידועה להפרעות זיקפה ויאגרה. גרסה גנרית זו מתנהגת באופן דומה. תפקוד לקוי של זיקפה מתייחס לחוסר היכולת להשיג או לקיים זקפה איתנה. סילדנפיל מתפקד על ידי הרחבת כלי הדם, ובכך משפר את זרימת הדם לפין ומסייע להרפיית שרירי המין. חשוב לציין שהתרופה מקלה על התקשות הפין רק כאשר קיימת עוררות מינית.

כדי לחוות את השפעות השיא של סילדנפיל, מומלץ ליטול את התרופה 30 עד 60 דקות לפני כל פעילות מינית מתוכננת. ההשפעות יכולות להימשך כ-4 עד 6 שעות כל עוד יש עוררות מינית. רצוי לא לחרוג ממקסימום של 1 טבליה (100 מ"ג) בפרק זמן של 24 שעות ולהימנע מלעיסת הטבליה. בעוד שניתן ליטול סילדנפיל עם או בלי אוכל, עדיף ליטול אותו על בטן ריקה כדי להבטיח את ההשפעה המלאה של התרופה.

ישנן תופעות לוואי אפשריות הקשורות לשימוש בסילדנפיל, כולל כאבי ראש, הסמקה, ראייה מטושטשת, אף סתום או נזלת, בחילה או סחרחורת. חשוב לשמור על לחות מספקת בזמן נטילת תרופה זו, מכיוון שרבות מתופעות הלוואי יכולות להיגרם מהתייבשות.

עגלת קניות