טדלפיל

מציג את כל 8 התוצאות

קנה Tadalafil באינטרנט
התרופה מכילה tadalafil כמרכיב הפעיל שלה, אשר מסווג תחת משפחת PED-5 של מרחיבים כלי דם. Tadalafil מתפקד כמעכב סלקטיבי של PD-5, אנזים הנמצא בחלקים שונים של הגוף כגון השרירים החלקים של הקורפוס cavernosum, הערמונית, שלפוחית השתן, שרירים חלקים של כלי הדם והקרביים, שרירי השלד, השופכה, טסיות הדם, הכליות, הריאות, המוח הקטן, הלב, הכבד, האשכים, שלפוחית הזרע והלבלב.

המאפיינים ומנגנון הפעולה של תרופה זו כרוכים בעיכוב של PD-5, מה שמוביל לשיפור בתפקוד הזקפה על ידי הגדלת רמות ה-cGMP (Cyclic guanosine monophosphate). חשוב לציין כי לעיכוב זה של PD-5 על ידי tadalafil אין השפעה בהיעדר גירוי מיני, שכן גירוי מיני נחוץ כדי ליזום שחרור מקומי של תחמוצת החנקן. על ידי הרחבת כלי דם בגוף, במיוחד באזור איברי המין, טאדלפיל מקל על זרימת דם מוגברת, אשר בתורו תומך בהתרחשות של זקפה. בנוסף, אחד היתרונות של תרופה זו הוא הפוטנציאל שלה לשפר את הכושר הגופני והביצועים.

לשימוש מיטבי, מומלץ לצרוך את הג'לי דרך הפה עם כוס מים. מאחר שהשפעותיה יכולות להימשך עד 36 שעות, יש ליטול את התרופה לא יותר מ-36 שעות לפני העיסוק בפעילות מינית. מומלץ להתחיל עם המינון הנמוך ביותר (10 מ"ג) בתחילה כדי להעריך סובלנות אינדיבידואלית, אך המינון המומלץ הוא שקית אחת (20 מ"ג) כל 24 שעות.

כמו כל תרופה, טדלפיל למכירה עלול לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. תופעות הלוואי השכיחות ביותר כוללות כאבי ראש, הפרעות עיכול, כאבי גב, אדמומיות או הסמקה בפנים, אף סתום או בחילה קלה. בקטע Tadalafil, אתה יכול לחקור מוצרים דומים מיצרנים שונים. בנוסף, מומלץ להכיר את הסעיף המקיף של בריאות מינית.

המוצר יישלח בדיסקרטיות וצפוי להגיע תוך 10-15 ימי עסקים.

עגלת קניות