טדלפיל

מציג את כל 8 התוצאות

המרכיב הפעיל בתרופה הוא טדלפיל, השייך למשפחת מרחיבי כלי הדם של פדה -5. זהו מעכב סלקטיבי של פי-די-5. פד 5 נמצא בשריר החלק של הקורפוס קברנוסום, הערמונית, שלפוחית השתן, שריר החלק של כלי הדם והקרביים, שרירי השלד, השופכה, טסיות הדם, הכליות, הריאות, המוח הקטן, הלב, הכבד, האשך, שלפוחית הזרע והלבלב.

מאפיינים ופעולה של התרופה

עיכוב של פ. ד. 5 משפר את תפקוד הזקפה על ידי הגדלת כמות הצ.ג. מ. לעיכוב זה של פד 5 על ידי טדלפיל אין כל השפעה בהיעדר גירוי מיני מכיוון שנדרש גירוי מיני כדי ליזום שחרור מקומי של תחמוצת החנקן. התרופה פועלת על ידי הרחבת כלי הדם בגוף, במיוחד סביב אזור איברי המין. זה, בתורו, מאפשר זרימת דם רבה יותר כדי לעזור לזקפה להתרחש. יתרון נוסף הוא שזה יגדיל את כושר גופני וביצועים.

המלצות לשימוש

יש ליטול את הג ' לי דרך הפה עם כוס מים. מאז זמן הפעולה הוא עד 36 שעות, אתה צריך לקחת את התרופה 36 שעות לכל היותר לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין. מומלץ להתחיל במינון הנמוך ביותר (10 מג) בתחילה כדי להעריך את הסובלנות שלך אך המינון האופטימלי הוא 1 שקית (20 מג) לכל 24 שעות.

תופעות לוואי

תדלפיל עלול לגרום לתופעות לא רצויות. תופעות הלוואי השכיחות ביותר הן כאבי ראש, הפרעות בעיכול, כאבי גב, אדמומיות בפנים או שטיפה, אף סתום או בחילה קלה.

בקטע תדלפיל תוכלו לראות מוצרים מיצרנים אחרים. אנו ממליצים גם להכיר את החלק המלא של בריאות מינית.

משלוח תדלפיל לישראל מתבצע תוך 5-12 ימי עסקים. אם יש לך שאלות, אתה תמיד יכול לפנות לצוות שירות לקוחות שלנו.

Shopping Cart