קלומיד

מציג את כל 3 התוצאות

קנה Clomid מהחנות המקוונת שלנו.
Clomid, הידוע גם בשם clomiphene citrate, נכלל בקטגוריה של קולטני אסטרוגן סלקטיביים (SERMs), שהם אנטי-אסטרוגנים. פותחה בתחילה בשנת 1970 לטיפול באי פוריות נשית, Clomid פחות יעילה מאשר Nolvadex בעיכוב פעילות האסטרוגן ברקמת השד.

מדוע מפתחי גוף רוכשים את Clomid למכירה?
מפתחי גוף וספורטאים מוצאים את Clomid יתרון רב למניעת תופעת לוואי לא רצויה של שימוש בסטרואידים, כלומר גינקומסטיה. זה יכול גם לעורר ביעילות את הייצור של טסטוסטרון אקסוגני אצל גברים. זה חיוני במיוחד עבור אנשים המשתמשים בסטרואידים אנבוליים ומטרתם לשחזר תפקוד הורמונלי תקין לאחר סיום מחזור, תהליך המכונה טיפול לאחר מחזור. נהוג שמשתמשי סטרואידים משלבים את Clomid, Nolvadex וגונדוטרופין כוריוני אנושי בשלב זה. עם זאת, ראוי לציין כי Clomid נחשב פחות חזק מאשר מקבילו, Nolvadex.

שימוש בקלומיד
לטיפול לאחר סטרואידים, משתמשים בסטרואידים מתחילים בדרך כלל במינון יומי של 100-150 מיליגרם של Clomid למשך שבוע עד שבועיים. לאחר מכן, המינון מופחת בדרך כלל ל-50 מיליגרם ליום, או 100 מיליגרם אם המינון הראשוני היה 150 מיליגרם. המינון הנמוך נמשך עוד שבוע עד שבועיים. בסך הכל, יש ליטול את התרופה במשך ארבעה עד שישה שבועות. אם המחזור מסתיים עם סטרואידים אנבוליים המכילים בסיסי אסטר גדולים, יש להתחיל ב- Clomid מספר שבועות לאחר ההזרקה הסופית. עבור מחזורים המסתיימים בסטרואידים אנבוליים בעלי בסיסי אסטר קטנים, יש להתחיל את Clomid שלושה ימים לאחר ההזרקה האחרונה. במקרה של מחזורים המסתיימים עם סטרואידים אנבוליים הכוללים בסיסי אסטר גדולים, יש להתחיל עם גונדוטרופין כוריוני אנושי עשרה ימים לאחר ההזרקה הסופית.

עגלת קניות