קלומיד

מציג את כל 3 התוצאות

לרכוש קלומיד באינטרנט בחנות שלנו
קלומיד, או קלומיפן ציטראט, שייך לקטגוריה ולמחלקה של אנטי אסטרוגנים המכונים מאפננים קולטנים לאסטרוגן סלקטיביים (דרשות). קלומיד פותחה לראשונה בשנת 1970 לטיפול פוריות האישה. אף על פי שקלומיד הוא קרוב משפחה קרוב מאוד לנולוודקס, כאשר שניהם שייכים לקטגוריית התרופות של סרם, קלומיד פועל למעשה ביעילות ירודה בהרבה בהשוואה לנולבדקס ביחס לפעילותו האנטגוניסטית של האסטרוגן ברקמת השד.

בשביל מה מפתחי הגוף קונים את קלומיד?
עבור מפתחי גוף וספורטאים, קלומיד מועיל ביותר ונמצא בשימוש נרחב לצורך הרתעת תופעת לוואי מאוד לא רצויה של שימוש בסטרואידים (גינקומסטיה). ניתן להשתמש בקלומיד גם ביעילות להגברת ייצור הטסטוסטרון האקסוגני אצל גברים. זה חשוב במיוחד עבור סטרואידים אנבוליים באמצעות אנשים המעוניינים לשחזר תפקוד הורמונלי תקין במהלך השבועות שלאחר סיום מחזור אנבוליים, המכונה טיפול שלאחר מחזור. זה נפוץ מאוד עבור משתמשים סטרואידים לרוץ קלומיד, נולבדקס ו גונדוטרופין כוריוני אנושי במהלך. קלומיד ידוע כחלש יותר מקרוביו, נולוודקס.

קלומיד
עבור טיפול שלאחר מחזור, משתמשים בסטרואידים בדרך כלל מתחילים לקחת מאה עד מאה וחמישים מיליגרם של קלומיד ליום, במשך שבוע עד שבועיים. לאחר פרק זמן זה, המינון ליום יורד בדרך כלל לחמישים מיליגרם ליום, או מאה מיליגרם אם המינון הקודם היה מאה וחמישים מיליגרם. המינון הנמוך נלקח למשך שבוע עד שבועיים. בסך הכל, תרופה זו צריכה להילקח במשך ארבעה עד שישה שבועות.
אם מחזור מסתיים בסטרואידים אנבוליים שיש להם בסיסי אסתר גדולים, עליך להתחיל ליטול קלומיד מספר שבועות לאחר ההזרקה הסופית שלך. אם המחזור שלך מסתיים בבסיסי אסתר קטנים, עליך להתחיל ליטול קלומיד שלושה ימים לאחר ההזרקה הסופית שלך. אם המחזור שלך מסתיים בסטרואידים אנבוליים עם בסיסי אסתר גדולים, עליך להתחיל בגונדוטרופין כוריוני אנושי עשרה ימים לאחר ההזרקה הסופית שלך

Shopping Cart