סוסטנון

מציג את כל 6 התוצאות

מצא סוסטנון 250 למכירה באינטרנט כאן
סוסטנון 250 הוא אחד ממוצרי הטסטוסטרון הפופולריים ביותר הנמצאים בשימוש נרחב על ידי מפתחי גוף וספורטאים. סוסטנון הוא השם המסחרי לתערובת ספציפית זו של ארבע גרסאות שונות של טסטוסטרון.
התערובת המדויקת של סוסטנון 250 היא: טסטוסטרון פרופיונאט, טסטוסטרון פניל-פרופיונאט, טסטוסטרון איזוקפרואט וטסטוסטרון דקנואט.

קניית סוסטנון 250 זריקות בישראל
גלה את תערובת הטסטוסטרון היעילה ביותר שהומצאה אי פעם מהסטרואידים הניתנים להזרקה הפופולריים ביותר.
מותגים. בעבר, תרופה זו שימשה אך ורק לטיפול בחוסר טסטוסטרון, אבל עכשיו זה הפך להיות בשימוש פעיל על ידי ספורטאים. בשל השפעתו האנאבולית, ניתן לספק לספורטאים שקונים את סוסטנון 250 תוצאות מדהימות כאשר הוא משמש למטרות חיתוך או נפח.

היתרונות הרבים של נטילת סוסטנון
היתרונות הבסיסיים של סוסטנון הם: הוא מעלה במהירות את משקל הגוף באמצעות סינתזת חלבונים, בעל השפעות אנטי-קטבוליות טובות, משפר את התיאבון, מגדיל את מספר כדוריות הדם האדומות בדם (המטופואיזיס), מגביר את הובלת החמצן, מגביר את הסיבולת, מגביר את החשק המיני, משפר את מצב הרוח, תחושת ביטחון, רצון להתעמל (מורגש בעת נטילת תרופה אנדרוגנית כלשהי), משפר את הביצועים הספורטיביים, יתרונות הבליטה והחיתוך.
בזמן נטילת סוסטנון 250, רמות הטסטוסטרון בדם המוחלטות יתחילו לעלות ותגיעו לרמת השיא של הטסטוסטרון בכל מקום בין הסימן 24 עד 48 שעות לאחר ההזרקה.

רכיבה על אופניים עם סוסטנון 250
השימוש בסוסטנון לבד או עם תרכובת אחת אחרת לתפיחה הוא בדרך כלל ההחלטה של כל מי שמתחיל להשתמש בסוסטנון. מחזור חובבים ידוע הוא לנצל את דיאנאבול סטרואידים מדהים עבור החודש הראשוני עם סוסטנון בנוסף בשימוש במהלך הזמן הזה ולהמשיך עם סוסטנון במשך חודשיים נוספים כדי לשמור על העליות שנעשו עם דיאנאבול.
באמצע הדרך, אתה יכול להוסיף תרכובת נוספת למחזור לעיל וזה בדרך כלל דקה-דורבולין. דיאנאבול נותן את ההתחלה הבסיסית לרווחים לקראת תחילת המחזור במשך ארבעה שבועות עד כחודש וחצי, ואילו סוסטנון 250 ודקה נלקחים לכל אורך המחזור.
ספורטאים מונעים ימתחו לעתים קרובות מחזור זריקות סטרואידים של סוסטנון לכארבעה חודשים כדי לקבל את התגמולים המלאים של הסטרואיד הארוך והמתמשך הזה. למחזור מתקדם מתקדם באמצעות סוסטנון, המשמש במחזור עם דיאנאבול ודקה, המשתמשים ירחיבו את המינון של שני סטרואידים הניתנים להזרקה, בהתחשב בכך שהם סובלים את כל החומרים הללו היטב, תוך שמירה על סוסטנון להחזיק כאספקת טסטוסטרון בסיסית לאורך כל המחזור הרב-שבועי.

כמה סוסטנון אתה צריך לקנות?
סוסטנון מנוהל בדרך כלל בין עשרה לארבעה עשר שבועות. בקהילה האתלטית ופיתוח הגוף, מתחילים בדרך כלל מנה בין 300-500 מג לשבוע. משתמשי ביניים יבעטו אותו חריץ ולהזריק בין 500-700 מ ג בשבוע והמשתמשים בסטרואידים המתקדמים לעתים קרובות להזריק בין 700-1, 000 מ ג בשבוע.
האפשרויות הן אינסופיות כשמדובר בערימת סוסטנון 250 עם תרכובות אחרות. בעת יצירת מחזור חיתוך, סוסטנון 250 נערם היטב עם ווינסטרול או אנאבר, פרימובולן דיפו, מאסטרון, טורינבול וטרנבולון אצטט.
מי שמתכנן מחזור נפח או מחוץ לעונה יכול ליהנות מסוסטנון 250 מוערם עם דיאנאבול או אנאדרול, דקה-דורבולין וטרנבולון אננתט.

Shopping Cart