סוסטנון

מציג את כל 6 התוצאות

גלה היכן ניתן למצוא את Sustanon 250 זמין לרכישה מקוונת. Sustanon 250 הוא מוצר טסטוסטרון מבוקש מאוד בשימוש נרחב על ידי מפתחי גוף וספורטאים. זהו שילוב של ארבע צורות שונות של טסטוסטרון, כלומר טסטוסטרון פרופיונאט, טסטוסטרון פנילפרופיונט, טסטוסטרון איזוקפרואט וטסטוסטרון דקנואט.

רכש הזרקות Sustanon 250 בישראל
חקור את התערובת החזקה ביותר של טסטוסטרון שנוצרה אי פעם מהסטרואידים הפופולריים ביותר להזרקה. בהתחלה נעשה שימוש בלעדי לטיפול במחסור בטסטוסטרון, Sustanon 250 נמצא כעת בשימוש נרחב על ידי ספורטאים. ההשפעות האנבוליות שלו מספקות תוצאות יוצאות דופן הן למטרות חיתוך והן למטרות נפח.

היתרונות הרבים של השימוש ב-Sustanon
היתרונות העיקריים של סוסטנון כוללים עלייה מהירה במשקל הגוף באמצעות סינתזת חלבון, תכונות אנטי-קטבוליות יעילות, שיפור תיאבון, ייצור כדוריות דם אדומות מוגבר (המטופואזה), הגברת הובלת חמצן, סיבולת מוגברת, הגברת החשק המיני, שיפור מצב הרוח, שיפור תחושת הרווחה. -הוויה, רצון להתאמן (נצפה בדרך כלל עם תרופות אנדרוגניות), שיפור בביצועים אתלטיים ויתרונות הן למטרות נפח והן למטרות חיתוך.
במהלך השימוש ב-Sustanon 250, רמות הטסטוסטרון המוחלטות בדם מתחילות לעלות ולהגיע לשיא שלהן בין 24 ל-48 שעות לאחר ההזרקה.

רכיבה על אופניים עם Sustanon 250
ההחלטה אם להשתמש ב-Sustanon לבד או בשילוב עם תרכובת נפח נוספת היא בדרך כלל בחירה אישית עבור אנשים שמתחילים להשתמש ב-Sustanon.
מחזור פופולרי למתחילים כולל שילוב של הסטרואידים החזק Dianabol עם Sustanon במשך החודש הראשון, המשך עם Sustanon למשך חודשיים נוספים כדי לשמור על הרווחים שהושגו עם Dianabol. באמצע המחזור ניתן להוסיף תרכובת נוספת, בדרך כלל Deca-Durabolin.
Dianabol מספק רווחים ראשוניים במהלך השלב המוקדם של המחזור, הנמשך כארבעה שבועות עד חודש וחצי, בעוד Sustanon 250 ו-Deca משמשים לאורך כל המחזור. חלק מהספורטאים מאריכים את מחזור הסטרואידים Sustanon שלהם למשך כארבעה חודשים כדי למקסם את היתרונות של סטרואיד עמיד זה. במחזור מתקדם הכולל את Sustanon, Dianabol ו-Deca, המשתמשים יכולים להגדיל את המינון של שני הסטרואידים הניתנים להזרקה אם הם נסבלים היטב, בעוד Sustanon משמש כאספקת הטסטוסטרון הבסיסית לאורך המחזור הרב-שבועי.

קביעת הכמות המתאימה של Sustanon לרכישה
Sustanon ניתנת בדרך כלל למשך עשרה עד ארבעה עשר שבועות.
בקהילת הספורטאים ובניית הגוף, המינון ההתחלתי המקובל הוא בין 300-500 מ"ג לשבוע. משתמשים בינוניים עשויים לבחור במינון גבוה יותר של 500-700 מ"ג לשבוע, בעוד שמשתמשי סטרואידים מתקדמים מזריקים לעתים קרובות 700-1,000 מ"ג לשבוע. ישנן אפשרויות בלתי מוגבלות כשמדובר בערימת Sustanon 250 עם תרכובות אחרות.
עבור מחזור חיתוך, Sustanon 250 משתלב היטב עם Winstrol או Anavar, Primobolan Depot, Masteron, Turinabol, ו- Trenbolone Acetate. אלה שמתכננים מחזור נפח או מחוץ לעונה יכולים להפיק תועלת מערימת Sustanon 250 עם Dianabol או Anadrol, Deca-Durabolin ו- Trenbolone Enanthate.

עגלת קניות