ננדרולון פניל-פרופיונאט

מציג את כל 2 התוצאות

למה כדאי לקנות תחנת כוח גרעינית

תחנת הכוח הגרעינית היא סטרואידים אנבוליים חזקים, להזרקה עם פעילות אנדרוגנית נמוכה. כיום, ננדרולון פניל-פרופיונאט המיוצר על ידי חברות שונות משמש בהצלחה בפיתוח גוף, הרמת כוח, הרמת משקולות ואתלטיקה.

תחנת הכוח הגרעינית היא " אח " של דקה דורבולין המפורסמת (ננדרולון דקנואט). ההבדל היחיד בין אנבוליקה זו הוא כי סטרואידים סטרואידים יש דירוג אסתר נמוך יותר מאשר דקה. יש לו מחצית חיים קצרה יותר, מה שאומר שספורטאים צריכים להזריק תחנת כוח גרעינית בתדירות גבוהה יותר לתוצאה טובה ויעילה יותר.

מצא את תחנת הכוח הגרעינית למכירה כאן וליצור את המחזור המושלם

רכיבה על אופניים עם תחנת כוח גרעינית תספק צמיחה של מסת שריר איכותית וכוח פיזי תוך חיזוק הרצועות והעצמות, ובנוסף היא מגבירה את החסינות. בנוסף, תחנת הכוח הגרעינית יש השפעות אנטי דלקתיות ושריפת שומן.

הזרקת הזרקת מחזור במחזור יגביר את הגודל ואת השרירים. ניתן לערום אותו גם במחזור חיתוך עם תרכובות שריפת שומן אחרות כדי לקדם רזון והגדרת שרירים בולטת יותר.

ניתן להשתמש בסטרואיד הניתן להזרקה מדי יום או שלוש פעמים בשבוע. מפתחי גוף ברמה מתקדמת יכולים להשתמש במינונים גדולים יותר, כגון 400-800 מג לשבוע. עבור נשים, 50-100 מג לשבוע צריך להיות הולם ולהגביל את כמות תופעות הלוואי השליליות שחוו.

בדרך כלל, מחזורי תחנת הכוח הגרעינית פועלים בין שמונה לשנים עשר שבועות בהתאם לאדם. מחזורים קצרים יותר של תחנת הכוח הגרעינית עדיין יספקו תוצאות מדהימות. אתה תמצא כי חלק מהמשתמשים יפעלו מחזורי תחנת כוח גרעינית קטנה כמו ארבעה עד שישה שבועות ועדיין לקבל שריר רזה איכות.

חלק מהסטרואידים הנפוצים ביותר המוערמים עם ננדרולון פניל-פרופיונאט כוללים וינסטרול, מאסטרון, טורינבול, טסטוסטרון פרופיונאט, דיאנאבול ואנאבר (רק כדי לציין כמה).

מידע חשוב: קרא את זה לפני שאתה קונה תחנת כוח גרעינית

הערה ללקוחותינו בנוגע לרכישת תחנת הכוח הגרעינית: אנו ממליצים לא להסתכן במעבדות תת קרקעיות המציעות תחנת כוח גרעינית למכירה בצורה גולמית או בנוזלים מעורבים במרתפים. המוצרים שלנו מיוצרים על ידי מעבדות תרופות ידועות בעולם עם היסטוריה מכובדת וביקורות חיוביות גדולות. הזריקות המיוצרות על ידי דרגון פארמה, מקסטרם או אלפא פארמה עולות על בקרות האיכות שדורשות כל גלולות או נוזלים. בנוסף, מוצרים אלה מגיעים בקבוקונים אטומים במפעל עם קודים מקוריים המאפשרים לאדם לעקוב אחר אותנטיות המוצרים באופן מקוון באתרי היצרן.

Shopping Cart