מאסטרון

מציג את כל 2 התוצאות

קנה מאסטרון באינטרנט: לא תתאכזב

מאסטרון, הידוע גם בשם Drostanolone Propionate, הוא סטרואיד להזרקה שזכה לפופולריות בקרב מפתחי גוף וספורטאים בשנות ה-70. לפני כן, מאסטרון היה בשימוש נרחב לטיפולים רפואיים אך ירד מהרווחה עם זמינותם של טיפולים אלטרנטיביים.

דרוסטנולון הוא סטרואיד אנבולי-אנדרוגני שמקורו בדיהידרוטסטוסטרון שמעולם לא פורסם רשמית. זה נחשב לסטרואיד בינוני או קל ומשווק תחת שם המותג Masteron. הסטרואיד מגיע בשתי וריאציות: propionate ו-enanthate. Masteron Enanthate הוא סטרואיד אנבולי הדומה ל-Masteron Propionate, ללא הבדל בהורמון עצמו. ההבחנה העיקרית נעוצה באסטר המוסף, המשפיע על החיים הפעילים של התרופה ועל זמן השחרור בגוף. בעוד שסטרואיד זה מנוצל על ידי מפתחי גוף וספורטאים, הוא אינו ידוע כמו מאסטרון פרופיונאט.

קנה את מאסטרון עבור מחזור החיתוך שלך

מאסטרון אינו נחשב כסטרואיד חזק, אך גם אינו נחשב חלש. זהו סטרואיד קל המשמש בעיקר בחיתוך מחזורים. מאסטרון צברה פופולריות כתרכובת המשמשת במחזורי טרום תחרות לצד סוכני חיתוך אחרים.

כדי ש-Masteron יפגין את השפעותיו של השגת מבנה גוף מוקשה עם מראה מסותת, המשתמש צריך להיות בעל אחוז שומן נמוך בגוף ולהיות רזה במיוחד. סטרואידים בדרך כלל נסבלים היטב על ידי גברים ונשים כאחד, אך הם עדיין נושאים בסיכון לתופעות לוואי אפשריות.

מחזורים ומינונים אופטימליים עבור מאסטרון

מחזורי הזרקת מאסטרון נמשכים בדרך כלל בין 8 ל-10 שבועות בשל אופיו קצר הפעולה. מפתחי גוף מסוימים עשויים לבחור לשלב את מאסטרון רק ב-2-4 השבועות האחרונים של מחזור לפני הופעה או צילום כדי לנצל את היכולות המשפרות את הגוף שלו. זה בדרך כלל כרוך במחזור של 10 שבועות בשילוב עם תרכובות כמו טסטוסטרון פרופיונאט, טרנבולון אצטט ואנאבר. בסביבות השבוע ה-6 או ה-8 של המחזור, מאסטרון מוצג ונמשך עד סוף השבוע ה-10. מחזור מאסטרון טיפוסי משתרע על פני שמונה עד עשרה שבועות והוא משולב עם תרכובות אחרות כגון טסטוסטרון פרופיונאט, אוראל ווינסטרול או אנאבר, וטרנבולון אצטט.

מינוני מאסטרון נעים בין 200-400 מ"ג לשבוע, כאשר הקצה התחתון (200 מ"ג) נפוץ למחזורי הכנה וקדם תחרות. משתמשים בינוניים נופלים בדרך כלל בין 300-400 מ"ג לשבוע, בעוד שמשתמשים מנוסים עשויים להגדיל את טווח המינון ל-600-800 מ"ג לשבוע. עם זאת, בשל המטרה הספציפית של מאסטרון כתרכובת משפרת מבנה גוף אסתטי, משתמשים בינוניים ומתקדמים בדרך כלל אינם עולים על 400 מ"ג לשבוע.

לנשים, המינון של מאסטרון נע בין 50-100 מ"ג לשבוע. בהתאם לרמת הכושר והסבילות של האדם, חלקם עשויים לבחור להגדיל את המינון כדי להפיק תועלת מלאה מהסטרואידים.

היתרונות של רכישת מאסטרון מהאתר שלנו

הסטרואיד להזרקה Masteron מספק אפקט שיפור אסתטי. זה משיג זאת על ידי פעולה כמעכבת ארומטאז ואנטי אסטרוגן, ומפחיתה כל אצירת מים פוטנציאלית שעלולה לטשטש את הגדרת השריר. התוצאה מכונה לרוב אפקט "מיצוק" או "צריבה" על הגוף. כך מאסטרון מספק את האפקט הרצוי שלו. עם זאת, כדי שהאפקט הזה יתממש במלואו, על המשתמש לשמור על אחוז שומן נמוך בגוף; אחרת, ההשפעה של מאסטרון על אדם עם אחוז שומן גבוה יותר תהיה מינימלית.

עגלת קניות