מאסטרון

מציג את כל 2 התוצאות

בצע רכישה של מאסטרון: לא תצטער על כך

מאסטרון, או דרוסטנולון פרופיונאט, הוא סטרואיד להזרקה שלא זכה לפופולריות שלו עם מפתחי גוף וספורטאים עד 1970. לפני 1970, מאסטרון היה בשימוש נרחב בעבר לטיפול במחלות ומחלות רפואיות, אך השימוש בו בתעשייה הרפואית מת כאשר טיפולים אחרים הפכו זמינים.

דרוסטנולון הוא סטרואידים אנבוליים-אנדרוגניים של חבורת הדיהידרוטסטוסטרון שמעולם לא פורסמה. הוא נתפס כסטרואיד איכותי בינוני או עדין ומפוזר תחת שם המותג מאסטרון. הסטרואיד מגיע בשתי וריאציות: פרופיונאט ואננתט. מאסטרון אננתט הוא סטרואיד אנבוליים דומה לזה של מאסטרון פרופיונאט; ההורמון עצמו לא השתנה. ההבחנה העיקרית בשתי התערובות היא אסתר הצטרף, אשר משפיע על החיים הפעילים של התרופה ואת זמן פריקה לתוך הגוף. למרות סטרואידים זה מנוצל על ידי ראשי שרירים ומתחרים, זה לא כל כך ידוע כמו מאסטרון פרופיונאט.

קנה מאסטרון למחזור החיתוך שלך

זה לא נחשב סטרואיד חזק אבל גם לא נחשב חלש או. מאסטרון הוא סטרואיד מתון הידוע לשימוש במחזורי חיתוך. מאסטרון הפך פופולרי ביותר כתרכובת המשמשת במחזורים לפני התחרות לצד תרכובות חיתוך אחרות.

על מנת שמאסטרון יפיץ את ההשפעה של מבנה גוף מוקשה עם מראה מסותת, על המשתמש להציג אחוז שומן נמוך בגוף ולהיות רזה במידה ניכרת. הסטרואידים נסבלים היטב על ידי רוב הגברים והנשים, אך עדיין נושאים את הסיכון לתופעות לוואי שליליות.

המחזורים והמינונים הטובים ביותר עבור מאסטרון

אורך המחזור של מחזורי הזרקת מאסטרון הם בדרך כלל בטווח של 8 – 10 שבועות, בעיקר בשל אופיו הקצר-אסתר. חלק ממפתחי הגוף יבחרו לנצל את מאסטרון רק במהלך 2 – 4 השבועות האחרונים של מחזור שהוביל למופע או לצילום, רק כדי להשיג יתרון ביכולות שיפור הגוף שלו. זה בדרך כלל נראה כמו מחזור שבוצע במשך 10 שבועות, כאשר משתמשים בתרכובות כמו טסטוסטרון פרופיונאט, טרנבולון אצטט ואנאבר. לקראת סימן 6 או 8 השבועות של המחזור האמור, מאסטרון ייכלל בתערובת ורץ עד סוף השבוע ה -10. מחזור מאסטרון מסורתי יפעל במשך שמונה עד עשרה שבועות עם תרכובות אחרות כגון טסטוסטרון פרופיונאט, וינסטרול אוראלי או אנאבר וטרנבולון אצטט.

מינוני מאסטרון הם בטווח של 200-400 מג לשבוע והקצה התחתון של טווח זה (200 מג) משמש בדרך כלל להכנה ומחזורים לפני התחרות. מינונים שונים נופלים בין 300-400 מ ג כל שבוע בעוד לקוחות מנוסים עשויים להגדיל את הטווח למקום כלשהו בטווח של 600-800 מ ג בכל שבוע. עם זאת, בגלל ההתמחות של מאסטרון, בהיותו תרכובת משפרת מבנה אסתטי, משתמשים בינוניים ואפילו מתקדמים נוטים לא לעלות על 400 מג לשבוע.

נשים שמחליטות לנצל את מאסטרון יכולות לעשות ככאלה במינונים הנעים בין 50-100 מג בכל שבוע. תלוי ברמת הבריאות של הנקבה ורמת החוסן, כמה לקוחות יחליטו להרחיב את המינון כדי ליהנות באופן מלא מן הסטרואידים.

היתרונות של מאסטרון למכירה באתר האינטרנט שלנו

סטרואידים הזרקת מאסטרון נותן אפקט שיפור מסוגנן. מאסטרון אחראי לכך באמצעות פעילותו כמעכב ארומטאז ואויב של אסטרוגן מסוגים שונים, המשמש להפחתת כל החזקת מים שניתן להעלות על הדעת העלולה לחסום את נקודת המבט על מסת השריר שמתחת. התוצאה היא מה שמרמז בדרך כלל כ' מיצוק 'או' תחריט ' השפעה על הגוף. האמת היא שזה הכלי שבאמצעותו מאסטרון מציג את האפקט 'המתמצק' הזה. בסך הכל כדי שהאפקט הזה יהיה כשיר במלואו, יחס שריר נמוך לעומת שומן חייב להיות מוחזק על ידי המשתמש בכל מקרה ההשפעה של מאסטרון אצל אדם שיש לו יחס שריר לעומת שומן גבוה מסכום ספציפי תהיה חסרת תועלת.

Shopping Cart