טרנבולון אצטט

מציג את כל 6 התוצאות

קנה טרנבולון אצטט באינטרנט עכשיו!
Trenbolone Acetate הוא סטרואיד להזרקה חזק במיוחד הזמין בשוק.
סטרואיד זה נחשב כחזק פי חמישה מטסטוסטרון, מה שמקנה לו את הכינוי של "אבי" הסטרואידים. עם קצב הספיגה הגבוה וההפרשה המהירה שלו, Trenbolone Acetate מספק תוצאות מהירות. זוהי בחירה פופולרית בקרב מפתחי גוף ומריפי כוח ברחבי העולם, הידועה ביכולתו לספק עלייה מהירה במסת השריר ובאיכותו. כמה ספורטאים השתמשו בו גם כדי לשמר מסת שריר במהלך מחזורי חיתוך. סטרואידי טרנבולון פותחו במקור בשנת 1963 לשימוש וטרינרי. הם ניתנו לבהמות כדי לשפר את יעילות ההזנה, להגביר את התיאבון ולקדם צמיחת שרירים משמעותית. טרנבולון אושר מאוחר יותר כמקדם צמיחה של בעלי חיים באמצע שנות ה-70. באופן טבעי, חדשות על עוצמתו התפשטו במהרה בקרב חובבי שרירים בקהילת הכושר.

טרנבולון אצטט למכירה
טרנבולון אצטט מסולק במהירות מהגוף, מה שמחייב מתן תכוף, כמעט יומיומי.
בשל יכולתו לשפר כוח ומסת שריר, Trenbolone Acetate מבוקש מאוד על ידי מפתחי גוף. עם זאת, זה לא מומלץ למשתמשי סטרואידים בפעם הראשונה בשל אופיו החזק. Trenbolone Acetate מגיע עם תופעות לוואי פוטנציאליות שיכולות להיות מאתגרות לניהול, מה שעשוי להרתיע מתחילים לחקור סטרואידים אחרים. היתרונות האופייניים של טרנבולון כוללים הגדרה וקשיות שרירים בולטים, מבנה גוף רזה ומחוטב, כלי דם גלויים וכוח מוגבר.

השפעות נפוצות של טרנבולון אצטט
בעת מתן טרנבולון, התמיסה המוזרקת נשארת בשריר ויוצרת מבנה קטן דמוי מאגר של נוזל.
משם הוא נכנס בהדרגה לזרם הדם ומסתובב בכל הגוף. לאחר שעבר תהליכים אלו, הסטרואיד מספק מספר יתרונות ברורים: שיפור בסינתזת חלבון, שמירה מוגברת של חנקן, ייצור מוגבר של IGF-1, הגברת ייצור תאי דם אדומים, ספיגת חומרים מזינים משופרת, ירידה ברמות הקורטיזול ושריפת שומנים מואצת.

מינון ומחזורים מתאימים של טרנבולון אצטט
מידע על מינון טרנבולון אצטט משתנה באופן משמעותי, מכיוון שהכימיה של הגוף של אדם תשפיע על רמת הסבילות שלו מבלי לחוות תופעות לוואי.
Trenbolone Acetate הוא סטרואיד אנבולי חזק, ואין צורך להשתמש במינון המרבי כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן. רצוי להתחיל במינון נמוך ולהעריך כיצד הגוף מגיב לפני הגדלת המינון בהדרגה. בין אם עבור נפח או חיתוך, Trenbolone Acetate ניתן לשלב במחזור סטרואידים.
המינונים של Trenbolone Acetate עשויים להשתנות בהתאם לאדם, סובלנותם, מטרת המחזור והכללה של סטרואידים אחרים בתוך המחזור. מינונים טיפוסיים נעים בדרך כלל בין 50-100 מ"ג כל יום אחר. אנשים הסובלים היטב את התרכובת החזקה הזו עשויים לתת בין 500 ל-700 מ"ג בשבוע. משך המחזור יכול לנוע בין שישה לשמונה שבועות. משתמשים מנוסים יותר עשויים להאריך את מחזור Trenbolone Acetate לעשרה עד שנים עשר שבועות, אך מומלץ להיזהר. למטרות חיתוך, Trenbolone Acetate מוערם לעתים קרובות עם Anavar, Masteron, Winstrol, Primobolan, או Turinabol. עבור מחזורי נפח או מחוץ לעונה, זה בדרך כלל משולב עם Androl או Dianabol, Sustanon 250, Deca-Durabolin, וצורה כלשהי של טסטוסטרון כתרכובת הבסיס.

עגלת קניות