טרנבולון אצטט

מציג את כל 6 התוצאות

קנה טרנבולון אצטט באינטרנט עכשיו!
טרנבולון אצטט הוא אחד הסטרואידים החזקים ביותר להזרקה הקיימים כיום בשוק. סטרואידים זה הוא אמר להיות חמש פעמים חזק יותר מאשר טסטוסטרון; לכן, רבים מתייחסים לזה כאל "אבא" של סטרואידים.  לטרנבולון אצטט קצב ספיגה גבוה בגוף והפרשה מהירה לא פחות, כלומר הוא מספק תוצאות מהירות.
טרנבולון אצטט הוא סטרואיד אנדרוגני אנבוליים המפורסם עם ראשי שרירים ומרימי כוח בכל רחבי העולם והיה כבר זמן רב. לגבי מתן תוספות מהירות במסה ובאיכות, זה כנראה הסטרואידים הטובים ביותר שאתה יכול לקבל את הידיים על. כמה ספורטאים השתמשו בו בנוסף כדי לעזור להציל את מסת השריר שלהם במהלך מחזורי חיתוך.
סטרואידים טרנבולון נעשה בשנת 1963 והיה מיועד לשימוש וטרינרי. בנקודה שבה הוא היה חדור לתוך בקר חלב שבו הוא השתפר תוספת בליעה ורעב ואנרגיה מעלות נהדר של פיתוח שרירים. זה היה מאושר לשימוש כמפרסם פיתוח של בעל חיים באמצע שנות ה -70. ברור, זה לא היה זמן רב לפני עדכונים על היכולת של סטרואידים הגיע לאוזניים של להוט עבור שריר מרכז התרגיל.

טרנבולון אצטט למכירה
זה מופרש מהר מאוד מהגוף, מה שמוביל את הצורך בצריכה תכופה, כמעט מדי יום. על ידי יכולתו להגדיל את הכוח ואת מסת השריר, טרנבולון אצטט פופולרי ביותר בקרב מפתחי הגוף. טרנבולון בכל צורה שהיא אינו סטרואיד כי יש להשתמש על ידי משתמשים סטרואידים בפעם הראשונה בגלל כמה חזק זה. מגמות אייס מגיע עם תופעות לוואי רבות שעלולות להיות קשות בזמנים ועשויות להרתיע מתחילים מלנסות כל סטרואידים אחרים.
היתרונות האופייניים לטרנבולון כוללים הגדרת שרירים וקשיחות בולטים, מבנה גוף רזה וגוון, כלי דם ופסים גלויים, כמו גם עלייה בכוח.

ההשפעות הנפוצות ביותר של טרנבולון אצטט
בנקודה שבה אנשים מנהלים טרנבולון, הנוזל החדיר יושב בתוך השריר ומבנה כיס קטן של נוזל שמדגים כמו חנות קטנה מהרגיל. מנקודה זו, זה בהדרגה נלקח על ידי הדם ונע סביב הגוף.
לאחר שהסטרואיד עבר תהליכים אלה, הוא נותן כמה יתרונות ברורים: משפר את סינתזת החלבון, מרחיב את החזקת החנקן, מרים את ייצור האיגף -1, מרחיב את ייצור תאי הדם האדומים, משפר את ספיגת התזונה, מוריד את רמות הקורטיזול ומאיץ את הליפוליזה.

מינון תקין ומחזורים של טרנבולון אצטט
נתוני המינון של טרנבולון אצטט משתנים באופן משמעותי ומדעי הגוף של אדם ישפיעו על הכמות שהם יכולים לסבול ללא תופעות לוואי. טרנבולון אצטט הוא סטרואיד אנבוליים מדהים ואתה לא צריך להשתמש בו כמה שיותר כדי לראות תוצאות יוצאות מן הכלל. אידיאלי להתחיל במינון נמוך ולתפוס כיצד גופך מגיב אליו לפני הגדלת המינון.
בין אם נפח או חיתוך, טרנבולון אצטט יכול להיות מוערמים במחזור סטרואידים שלך. מינונים של טרנבולון אצטט יכול להשתנות בהתאם לאדם, כמו גם רמת הסובלנות שלו, המטרה של המחזור ומה סטרואידים אחרים נמצאים בשימוש בתוך המחזור. מינונים סטנדרטיים בדרך כלל נעים בין 50-100 מג כל יום אחר. מי שמסוגל לסבול תרופה חזקה זו עשוי להזריק בין 500 ל -700 מג לשבוע.
אורך המחזור יכול לנוע בין שישה שבועות לשמונה שבועות. משתמשים מתקדמים יותר עשויים להריץ מחזור של טרנבולון אצטט בין עשרה לשנים עשר שבועות, אך יש לעשות זאת בזהירות.
כאשר משתמשים בו למטרות חיתוך, טרנבולון אצטט מוערם לרוב עם אנאבר, מאסטרון, ווינסטרול, פרימובולן וטורינבול.  למחזורים מחוץ לעונה או לבולקינג, אלה כוללים לרוב טרנבולון אצטט, אנדרול או דיאנאבול, סוסטנון 250, דקה-דורבולין וצורה כלשהי של טסטוסטרון כתרכובת בסיס.

Shopping Cart