קמגרה

מציג את כל 2 התוצאות

קנה את Kamagra באינטרנט באתר www.emsgalil.com
Ajanta Pharma פיתחה את Kamagra, תרופה המיועדת במיוחד לטיפול בבעיות אימפוטנציה ובזקפה אצל גברים. בדומה לויאגרה, קמגרה מכילה סילדנפיל ציטראט כמרכיב הפעיל שלה, אשר משפר ביעילות את זקיפות הפין בזמן עוררות מינית.

מאפיינים והשפעות של קמגרה:
קמגרה, בשימוש על פי ההוראות המסופקות, מאפשרת לגברים להתגבר על בעיות זיקפה שונות בעזרת סילדנפיל. יעילותה הגבוהה של התרופה מיוחסת ליכולתה לשפר את איכות זרימת הדם ולהפחית הסתבכות ורידים. פעולות אלה מקלות ביחד על התקשות הפין הטבעית מבלי לגרום להפרעה כלשהי.

יישום ומינון של קמגרה:
בדרך כלל, קמגרה נצרכת כ-30 דקות לפני העיסוק בפעילות מינית מתוכננת, והשפעותיה נמשכות 4-6 שעות. חשוב לציין שהתרופה מציגה את השפעותיה רק כאשר מתרחשת עוררות מינית. חשוב להקפיד על המינון המומלץ של טבליה אחת בתוך 24 שעות. יש להימנע מלעיסת או ריסוק הגלולות, שכן פעולה זו עלולה להפחית מיעילותן. במקום זאת, יש לבלוע אותם בשלמותם במים.

תופעות לוואי של קמגרה:
בדרך כלל, תופעות הלוואי של קמגרה קלות ונוטות להיעלם במהירות. אלה עשויים לכלול גלי חום, בחילות, כאבי גב, פריחות, כאבי ראש, קלקול קיבה, וכן אף סתום או נזלת. מינון יתר או תגובה אלרגית למרכיבי התרופה עלולים להוביל לתופעות לוואי חמורות יותר.

עגלת קניות