קמגרה

מציג את כל 2 התוצאות

אג ' נטה פארמה פיתחה את התרופה קמגרה לטיפול באימפוטנציה ובעיות זיקפה אצל גברים. סילדנאפיל ציטראט, המרכיב הפעיל של ויאגרה, קיים גם בתרופה זו. כאשר קיימת עוררות מינית, סילדנאפיל הוא החומר המגביר ביעילות את זקפות הפין.

מאפיינים והשפעות של קמגרה

גברים יכולים להתגבר על מגוון בעיות זיקפה עם סילדנאפיל כאשר עוקבים אחר הוראות השימוש. היעילות הגבוהה של התרופה היא תוצאה של יכולתה לשפר את איכות זרימת הדם ולהפחית את הסתבכות הוורידים. יחד, פעולות אלה מוודאות כי הפין יכול להתקשות באופן טבעי מבלי להפריע לו.

יישום קמגרה ומינון

התרופה נלקחת בדרך כלל כ -30 דקות לפני הפעילות המינית המתוכננת, וההשפעות נמשכות 4-6 שעות. יש לזכור כי השפעות התרופה מתרחשות רק כאשר יש עוררות מינית. לעולם אל תיקח יותר מטבליה אחת תוך 24 שעות. הימנע מלעיסה או ריסוק הגלולות מכיוון שהדבר עלול להפחית את יעילותן. במקום זאת, פשוט לבלוע אותם בשלמותם ולגרגר אותם במים.

תופעות לוואי של קמגרה

תופעות הלוואי של התרופה הן בדרך כלל קלות וצריכות להיעלם במהירות. תסמינים אלה יכולים לכלול גלי חום, בחילות, כאבי גב, פריחות, כאבי ראש, קלקול קיבה ואף מחניק או נזלת. יכולות להיות תופעות לוואי חמורות יותר אם יש מנת יתר או אם יש תגובות אלרגיות למרכיבי התרופה.

Shopping Cart