אנסטרוזול

מציג את כל 4 התוצאות

קנה את Anastrozole באינטרנט
אנסטרוזול היא תרופה זמינה המשמשת בעיקר לטיפול בסרטן השד בנשים. זה נכנס לקטגוריה של מעכבי ארומטאז, קבוצת תרופות המפחיתות את ייצור האסטרוגן בגוף. בעוד שמטרתו העיקרית אינה קשורה לפיתוח גוף, חלק מהאנשים בקהילת פיתוח הגוף השתמשו ב-Anastrozole כדי לנהל תופעות לוואי הקשורות לאסטרוגן שעלולות להופיע במהלך מחזורי סטרואידים אנבוליים. חשוב לציין שכל שימוש בתרופה למטרות אחרות מלבד השימוש המיועד שלה צריך להתבצע בהנחיית איש מקצוע רפואי.

היתרונות של אנסטרוזול בפיתוח גוף:

ויסות אסטרוגן: אנסטרוזול למכירה מסייע בשליטה על רמות האסטרוגן בגוף. מחזורי סטרואידים אנבוליים מסוימים יכולים להוביל לעלייה ברמות האסטרוגן, שעלולות לגרום לתופעות לוואי כמו אגירת מים, גינקומסטיה (התפתחות רקמת השד) ועלייה בשומן. על ידי עיכוב האנזים ארומטאז, Anastrozole מפחית את ההמרה של טסטוסטרון לאסטרוגן, מה שעלול למזער תופעות לוואי הקשורות לאסטרוגן.

מינון ומחזור:

אם שוקלים שימוש ב-Anastrozole במהלך מחזור סטרואידים, חיוני להתייעץ עם איש מקצוע רפואי או עם ספק שירותי בריאות מוסמך שיכול להציע הדרכה מתאימה בהתבסס על הנסיבות האישיות. המינון ומשך השימוש עשויים להשתנות בהתאם למחזור הספציפי ולתגובת האדם לתרופה.

אנסטרוזול נלקח בדרך כלל דרך הפה בצורת טבליות. המינון המומלץ למטרות פיתוח גוף נמוך בדרך כלל מהמינונים המשמשים לטיפול בסרטן השד. התחלת מינון נמוך והתאמתו בהדרגה לפי הצורך יכולה לסייע במניעת תופעות לוואי אפשריות הקשורות לדיכוי מוגזם של אסטרוגן.

עגלת קניות