אנסטרוזול

מציג את כל 4 התוצאות

אנסטרוזול למכירה בישראל
אנסטרוזול, המכונה בדרך כלל ארימידקס, שייך למעמד של אנטי אסטרוגנים המכונה מעכבי ארומטאז (אייס). מעכבי ארומטאז אלה מבטלים את ייצור האסטרוגן באמצעות קשירה והשבתה של אנזים הארומטאז, שהוא האנזים האחראי להמרת אנדרוגנים לאסטרוגן.
ארימידקס שימש לטיפול בסרטן השד הנשי והיה מועדף עם שיעור הצלחה גבוה יותר מאשר נולבדקס. בשנת 2002, לאחר מחקר נוסף על אחוזי ההצלחה בקרב חולי סרטן השד, מפתחי גוף, ספורטאים ומשתמשים בסטרואידים אנבוליים החלו לחקור את השימוש בארימידקס ואת היתרונות של שימוש בתרופה זו לדיכוי אסטרוגן.

שימוש באנסטרוזול במהלך מחזור
לצורך בקרת גינקומסטיה ושליטה כללית באסטרוגן במחזור, יש להשתמש בארימידקס בטווח כללי של 0.5-1 מג ליום וניתן להתאים אותו בהתאם לסובלנות המשתמש ולתגובתו לתרכובת. כל אחד צריך להתאים את מינון הארימידקס בהתאם לתגובתו האישית. אין זה נדיר עבור 0.5 מ ג / יום אפילו להיות יותר מדי (או מעט מדי) עבור חלק. כמו כן יש לזכור תמיד כי המטרה כאן היא שליטה אסטרוגן במהלך מחזור, לא חיסול מוחלט של רמות האסטרוגן.

קנה אנסטרוזול למחשב האישי שלך
מינון ארימידקס של 0.5 מג עד 1 מג ליום אמור להספיק למשך כל אורך הטיפול שלאחר המחזור. לארימידקס מחצית חיים של כ-48 שעות, וחשוב להבין גם שרמות שיא בפלסמת הדם לא יושגו עם ארימידקס עד שיושג שבוע שלם (7 ימים) של שימוש עקבי. ניתן ליטול ארימידקס גם בכל שעה ביום, עם או בלי אוכל.

Shopping Cart