,

Winstrol 50 כדורים 50 מ ג

$105.00

משפטי באיכות גבוהה וינסטרול 50 כדורים 50 מ ג למכירה

קטגוריה מוצר: סטרואידים דרך הפה

חומר המוצר: סטנוזולול

מינון וכמות: 50 כדורים 50 מ ג

משלוחים ל: ישראל, ארה"ב, גרמניה ולעולם

תשלומים: קנו ווינסטרול 50 כדורים 50 מג באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

הכותרת של אחד הסטרואידים הפופולריים ביותר בסביבה יכולה להינתן לרקסובול 50 מאלפא פארמה. לסטנוזולול פעילות אנבולית טובה ומדד אנדרוגני נמוך.  יחד עם זאת, הסטרואיד מתגאה בתכונות אנטי-פרוגסטרון, וכתוצאה מכך הוא משמש לעתים קרובות בקורסים משולבים של סטרואידים כדי לדכא תופעות לוואי אפשריות של תרופות אחרות.

למרות ההשפעה האנאבולית הטובה, צמיחת מסת השריר משימוש בסטנוזולול אינה בולטת כמו בעת נטילת מתאן או טורינבול.  לעתים קרובות וינסטרול משמש לייבוש או רקע אנבוליים בהרכב של תכשירים מסוימים.  באופן כללי, סטנוזולול היא תרופה רב תכליתית שיכולה לתת את נפח השריר הנחשק בשילוב עם סטרואידים אחרים או לתת את ההגדרה הרצויה, המתבטאת בניקוז מים ושריפת שומן. 

השפעות מהקורס:

 • שריפת שומן מהירה, גם באזורים בעייתיים
 • צמיחה במסת השריר מבלי לצבור נוזלים או שומן
 • הופעת ההגדרה
 • השפעה מובהקת של נוקשות ומלאה של השרירים, במיוחד בסוף הקורס
 • רקע אנבוליים מעולה
 • יכול לשמש עבור גשרים בין קורסים
 • משלב באופן מושלם עם כמעט כל סטרואידים
 • מדכא תופעות לוואי אסטרוגניות של תרופות אחרות
 • מגביר כוח וכוח סיבולת
 • מגביר את אפקט המשאבה
 • הוא אחד הסטרואידים הבטוחים ביותר
 • מתאים גם לעלייה במסת שריר וגם לירידה במשקל

איך לקחת סטנוזולול?

בהקשר של ייבוש, ניתן להשתמש בו בפורמט סולו, ולהשלים את הקורס עם קלנבוטרול.  המינון היומי יהיה בטווח של 50-100 מג. אנו ממליצים לחלק את המספר הכולל של טבליות על ידי 2-3 מנות שוות המתרחשות מדי יום באותו זמן.  משך הקורס הוא סטנדרטי: 6-8 שבועות.  קח את הלוחות עם מים מיד לאחר הארוחות.

יש גם קורסים משולבים גדולים של סטנוזולול. השילובים האופטימליים יהיו: טסטוסטרון, טרנבולון, מתנולון, אוקסנדרולון, טורינבול ואפילו ננדרולון.  סוסטנון אומנאדרן ותכשירים מורכבים אחרים מתאימים לספורטאים מקצועיים ומנוסים. במקרה זה, אותם מינונים חלים.

קורס לשרירים מוגדרים: סוסטנון, סטנוזולול ומתאן

ווינסטרול לרווח המוני ללא החזרה

ראוי לציין כי אתה יכול לקנות סטנוזולול לא רק לייבוש, אלא גם להשגת מסה ושימורו לאחר מכן.  הודות לפעילותו האנטי-אסטרוגנית, מדד אנבוליים מעולה ופעילות אנדרוגנית נמוכה, טבליות סטנוזולול מתאימות לשבועות האחרונים של כל קורס.  זה מאפשר לך למזער את תופעת החזרה.  זה בגלל עובדה זו כי רק ביקורות חיוביות של סטנוזולול ניתן למצוא באינטרנט.

המשטר האופטימלי מכיל שימוש ראשוני בתרופות חזקות דרך הפה: אוקסימתולון, טורינבול או מתאן.  ואז, בערך באמצע או לקראת סוף הקורס, הם מוחלפים על ידי טבליות סטנוזולול. עם תוכנית זו, הסיכויים לשמור על המסה כולה צבר כמעט הוכפל.

תופעות לוואי של נטילת התרופה

במינונים ענקיים, התרופה יכולה להשפיע על הכבד. לכן, אין להשתמש ביותר מ-80 מג ליום ולא תהיה לכך השפעה סופר. תופעת הלוואי החמורה היחידה היא ניקוז נוזלים. מצד אחד זה עוזר לרכוש שרירים מוגדרים, מצד שני סטנוזולול מייבש את הרצועות והמפרקים, וכתוצאה מכך אימוני כוח למספר קטן של חזרות עלולים לגרום למספר פציעות. לכן מומלץ להתאמן על הקורס בפורמט נפח גבוה עבור 10 + חזרות.

לאחר סטנוזולול

עם קורס סולו, טיפול לאחר מחזור מתחיל לאחר מספר ימים. השתמש טמוקסיפן או קלומיד.  במקרים מסוימים יתכן שתזדקק לדוסטינקס.  המינונים הם סטנדרטיים.  אנו ממליצים להתחיל עם קלומיד: 2 טבליות ביום (1 בערב, 1 בבוקר) ולהפחית בהדרגה את המינון ל -0.5 טבליות.  משך הטיפול שלאחר המחזור צריך להיות 2 שבועות.

בסוף קורס סולו של סטנוזולול, ניתן לחבר את פרווירון על מנת להפוך את השרירים לקשים ובולטים יותר, אך אין להשתמש בתרופה זו במהלך מחזור הדם.

בסעיף גלולות וינסטרול ניתן לראות מוצרים מיצרנים אחרים. אנו ממליצים גם להכיר את החלק המלא של סטרואידים דרך הפה.

משלוח רקסובול 50 לישראל מתבצע תוך 5-12 ימי עסקים. אם יש לך בעיות או שאלות כלליות לגבי המוצרים שלנו, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת סיוע נוסף.

אנחנו יכולים גם להמליץ על חבר פרו של האתר אם אתה רוצה לקבל מידע נוסף על וינסטרול ולקבל ביקורות משוחדות על מותגים שונים של סטרואידים זה, מחזורי וינסטרול הטוב ביותר למתחילים, תוצאות מחשב תקין.

עגלת קניות