פרימובולן

מציג את כל 2 התוצאות

גלה את המלאי של החנות שלנו של פרימובולן להזרקה זמין למכירה.
Primobolan הוא הצורה להזרקה של סטרואיד אנבולי ידוע ופופולרי מאוד. הוא מועדף בשל אופיו המתון ותכונותיו האנדרוגניות והאנבוליות המאוזנות. פרימובולן נוצל בטיפול במחלות דלדול שרירים, ירידה חמורה במשקל ומצבים רפואיים שונים. לצורת מחסן הסטרואידים של Primobolan יש זמן מחצית חיים של כעשרה ימים, המספקת שחרור איטי יותר ופעילות הורמונים. הנוכחות של תרכובת אתר בתרופה מאפשרת ספיגה מתמשכת, ומאריכה את השפעות הסטרואידים ליותר משבועיים.

שיקולים מרכזיים לפני קניית Primobolan
פרימובולן נתפס על ידי מפתחי גוף וספורטאים כתרכובת מועדפת ל"חיתוך" מחזורים. זה שימושי במיוחד במחזורים שלפני תחרות, משטרי איבוד שומן ושלבי חיתוך. בעת שימוש ב- Primobolan, זה בדרך כלל מוערם עם סטרואידים אנבוליים אחרים כדי לשפר את השפעותיו. בין אם לצורך חיתוך, נפח, או השגת שריר רזה, משתמשי סטרואידים מנוסים מכירים בכך שפרימובולן אינו יעיל במיוחד לעלייה בכוח. זה משולב בדרך כלל עם תרכובות בעלות איכויות, תכונות וחוקי מחצית חיים דומים. מפתחי גוף רבים בוחרים לערום את Primobolan עם טסטוסטרון פרופיונאט (או טסטוסטרון אננתאט) במהלך שמונת השבועות הראשונים של המחזור כדי לסייע בשימור מסת השריר בתקופות של הגבלה קלורית.

מחזורי פרימובולן ומינונים
מחזורי מחסני פרימובולן נמשכים בדרך כלל בין עשרה לשנים עשר שבועות, תלוי ביעדים בודדים.
מתחילים בדרך כלל מזריקים 400 מ"ג לשבוע, בעוד שמשתמשים בינוניים עשויים להגדיל את המינון לטווח של 400-700 מ"ג לשבוע. בעלי ניסיון מתקדם עשויים לבחור במינונים גבוהים יותר של 800-1,000 מ"ג לשבוע. פרימובולן למכירה מתאים גם לשימוש נשי בשל תופעות הלוואי הקלות שלו. נשים עשויות למצוא מינונים בין 50-100 מ"ג לשבוע מספיקים, אם כי חלקן יצטרכו להגדיל את המינון כדי להשיג את התוצאות הרצויות להן. כאשר עורמים את Primobolan, מפתחי גוף וספורטאים משלבים אותו לעתים קרובות עם Winstrol, Anavar, Trenbolone, Masteron, Turinabol, and Testosterone. בנוסף, זה לא נדיר שאנשים עורמים את Primobolan עם Sustanon-250 ו-Anadrol או Dianabol כדי להשיג רווחי שרירים רזים.

עגלת קניות