פרימובולן

מציג את כל 2 התוצאות

פרימובולן להזרקה למכירה בחנות שלנו
מחסן פרימובולן הוא הצורה הניתנת להזרקה של סטרואידים הניתנים להזרקה. זהו סטרואידים אנבוליים ידועים מאוד פופולרי, בשל אופיו מתון מאוד כמו גם סטרואידים אנבוליים אנדרוגניים. הוא שימש לטיפול במחלות בזבוז שרירים, ירידה קשה במשקל ומצבים רפואיים אחרים. מחצית החיים של מחסן הסטרואידים פרימובולן היא כעשרה ימים, ומספקת שחרור איטי יותר ופעילות של ההורמון. בשל נוכחותו של האתר בתרופה, החומר הפעיל נספג במשך זמן רב, ולכן הפעילות של סטרואידים נמשך יותר משבועיים.

מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה קונה פרימובולן
פרימובולן נחשב בעיני רוב מפתחי הגוף והספורטאים כתרכובת 'חיתוך' מועדפת ונחשב שימושי מאוד למחזורים לפני התחרות, אובדן שומן ושלבי חיתוך. זה גם בשילוב הטוב ביותר עם (מוערמים עם) סטרואידים אנבוליים אחרים גם כן, אם ניצול זה עבור מחזור חיתוך או מחזור מסה או רזה, משתמשים סטרואידים מנוסים יודעים כי סטרואידים פרימובולאן הוא לא יעיל מאוד כשמדובר רווחי כוח.
זה בדרך כלל אופניים עם תרכובות אחרות המחזיקות איכויות דומות, תכונות ומחצית חיים. מפתחי גוף רבים לעיתים קרובות עורמים פרימובולן עם טסטוסטרון פרופיונאט (או טסטוסטרון אננתט) ומשתמשים בו במשך 8 השבועות הראשונים של מחזור, על מנת לסייע בשמירה על מסת השריר בתקופות של תזונה לקויה בקלוריות.

מחזורי פרימובולאן ומינונים
מחזורים עם מחסן פרימובולאן נמשכים בדרך כלל בין עשרה לשנים עשר שבועות, תלוי באדם ובמטרה הספציפית שלו. מתחילים בדרך כלל מזריקים 400 מג לשבוע, בעוד שמשתמשים בינוניים יזריקו בין 400-700 מג לשבוע ובעלי ניסיון מתקדם עשויים להזריק בין 800-1,000 מג לשבוע. נקבות משתמשות גם בהזרקה פרימובולנית מכיוון שהיא קלה בכל הנוגע לתופעות לוואי. מינונים בין 50-100 מג לשבוע עשויים להספיק עבור חלק מהנשים, בעוד שאחרות עשויות להעלות את המינון כדי להשיג את מטרתן הרצויה.
בעת ערימת פרימובולן, מפתחי גוף וספורטאים נוטים להשתמש בווינסטרול או אנאבר, טרנבולון, מאסטרון, טורינבול וטסטוסטרון. זה גם לא נדיר שאנשים משלבים סוסטנון -250 ו אנדרול אוֹ דיאנאבול בערימה לרווחי מסה רזים.

Shopping Cart