פרבולה

מציג את כל 2 התוצאות

רכשו כאן פרבולן
פרבולן הוא שם המותג של הסטרואיד האנאבולי המכונה טרנבולון הקסאהידרובנזילקרבונט, המכונה גם"טרן הקס". פרבולן הוא אחד הסטרואידים הניתנים להזרקה החזקים ביותר המשמשים מפתחי גוף, ספורטאים וחובבי כושר רבים.

קנה פרבולן באתר שלנו כדי להרגיש כוח, לא ארומטיזציה
בנוסף לכוח, הוא בולט גם בחוסר ארומטיזציה, תקופה ארוכה למדי של פעילות ומספר רב של השפעות חיוביות המתרחשות במהלך מחזור פרבולני. ההשפעה האנדרוגנית שלו גבוהה פי 2 והאפקט האנאבולי גבוה פי 5 מטסטוסטרון. טרן הקס הוא הצורה היחידה של טרנבולון שאושרה לשימוש אנושי.
מחצית החיים של המתחם הזה הוא סביב ארבעה עשר ימים. זריקות סטרואידים זה הוא אידיאלי לתפיחה, חיתוך, כוח צובר ותוספות מסה רזה. מגמות הקס משמש לעתים קרובות בחיתוך של שרירן או במחזורים טרום תחרות בגלל כמה מהר שומן יכול ללכת לאיבוד.
תוצאה חיובית נוספת של שימוש מגמות הקס הוא המראה של מראה 3 בגלל היתרונות התקשות של התרופה. כאשר משתמשים בו לחיתוך, ניתן לערום את טרן הקס עם ווינסטרול, אנאבר, פרימובולן ומסטרון (עד כמה שם). מצד שני, כאשר משתמשים בהם במחזור נפח, משתמשים עורמים את טרן הקס עם דיאנאבול או אנדרול ודקה-דורבולין. אבל, הרשימה לא נעצרת שם.

כיצד לחתוך או לצבור מסה עם מגמות הקס
דוגמה למחזור חיתוך של עשרה שבועות עם טרן הקס נראית כך:
טרן הקס 500 מג בשבוע, מבחן אננתט 100 מג לשבוע, פרימובולן 800 מג לשבוע ווינסטרול (דרך הפה) 60 מג ליום (שבועות 1-6).
מחזור זה יקדם רזון כמו גם הגדרת שרירים וקשיות והופעת ורידים ופסים.
דוגמה למחזור צובר המוני של עשרה שבועות נראית כך:
שבועות 1-7: מגמות הקס 200 מג-300 מג לשבוע, טורינבול 50 מג ליום, טסטוסטרון אננתט 750 מג לשבוע.
שבועות 8-10: טסטוסטרון פרופיונאט 100 מג כל יומיים.
המשתמש צריך לצפות רווחי המונית אשר יהיה רזה וקשה ללא עודף משקל מים אשר ילווה צמיחה שריר מרשים.

צריך לדעת מידע על מגמות הקס למכירה באתר האינטרנט שלנו
חשוב לציין כי כל צורה של טרנבולון אינה מוצעת לשימוש על ידי מי שלא רכב על אופניים עם סטרואידים הניתנים להזרקה לפני כן. אלו שהשתמשו בסטרואידים בעבר אך לא השתמשו בטרנבולון, צריכים להתחיל במינון שבין 150-250 מג לשבוע. משתמשים בסטרואידים ביניים עשויים מחזור עם מינונים בין 250-450 מ ג בשבוע ואלה עם ניסיון סטרואידים מתקדם יותר עשויים להסתכן עד 500 מ ג בשבוע. ישנם מקרים שבהם מפתחי גוף מקצועיים וספורטאים ללכת מעל 500 מ "ג בשבוע, אבל בגלל זה סטרואידים הזרקת הוא כל כך חזק, רוב יעברו את הכלל שאומר,"פחות זה יותר".

Shopping Cart