טסטוסטרון אננתט

מציג את כל 2 התוצאות

קנה טסטוסטרון Enanthate באינטרנט
אחד מאסטרי הטסטוסטרון להזרקה המועדפים בקהילת פיתוח הגוף!
Testosterone Enanthate למכירה הוא וריאנט של טסטוסטרון הידוע בקצב השחרור האיטי שלו, הודות לאסטר ה-enanthate הארוך המחובר אליו.
לגרסת ה-enanthate יש זמן מחצית חיים של כעשרה ימים, מה שמוביל לרמות גבוהות מתמשכות של ההורמון בזרם הדם למשך שבועיים עד שלושה. טסטוסטרון הוא הורמון המין המופיע באופן טבעי המיוצר בעיקר באשכים של גברים, בעוד שנשים מייצרות כמויות קטנות גם בשחלות ובבלוטות האדרנל שלהן. טסטוסטרון אננתאט, המכונה גם טסטוסטרון הפטנואט, הוא סטרואיד אנבולי ואנדרוגני המשמש לטיפול ברמות טסטוסטרון נמוכות בגברים. זה גם מרכיב מכריע בטיפול הורמונלי לגברים טרנסג'נדרים.

השפעות של טסטוסטרון אננתאט:
– זה מקדם עלייה במסת השריר.
– העלייה הזמנית בנפח מיוחסת לאגירת נוזלים הנגרמת מאגירת נתרן ופעילות האסטרוגנית של ההורמון. גודל שריר תקין חוזר בדרך כלל לאחר השלמת מחזור ההזרקה. מידת העלייה בשריר עשויה להשתנות.
– זה משפר את רמות הכוח.
– זה מקל על התפתחות מאפיינים מיניים גבריים, כולל תווי פנים, העמקת הקול, צמיחת שיער גוף וייצור זרע, ובכך משפיע על החשק המיני.
– משפר את חילוף החומרים של זרחן וחנקן, מקל על התכווצויות כתפיים, בעיות בדיסקים בין חולייתיים וכאבי פרקים.
– זה תומך בתהליכי התחדשות.
– זה מגביר את המוטיבציה ואת עוצמת האימון, מונע אימון יתר.
– זה מגביר את ריכוז תאי הדם האדומים.

מחזורי טסטוסטרון Enanthate מומלצים:
Testosterone Enanthate נחשב לאחד הסטרואידים הבטוחים והרב-תכליתיים המתאימים למטרות ביצועים שונות.
בדרך כלל, הוא מנוצל במחזורי נפח, אם כי ניתן להתאים אותו למטרות חיתוך או איבוד שומן. מחזורי טסטוסטרון אננטאט נמשכים בדרך כלל עשרה עד שנים עשר שבועות או יותר.
במחזורים של כמות גדולה או עלייה במסה, טסטוסטרון אננתאט מוערם לעתים קרובות עם סטרואידים אחרים בהתבסס על מטרות המחזור הספציפיות. כאשר משתמשים בו לנפח, הוא משולב בדרך כלל עם דקה-דורבולין ודיאנבול בתור קיקסטרטר לששת השבועות הראשונים.
התרכובת הפה, dianabol, ניתנת במהלך תקופה ראשונית זו. עבור חיתוך מחזורים, מינונים נמוכים של טסטוסטרון enanthate, בדרך כלל בסביבות 100 מ"ג לשבוע. מינון זה מספיק כדי לשמור על תפקוד גופני תקין מבלי להדגיש רווחים או שיפור ביצועים. מינון הטסטוסטרון הנמוך יותר מאפשר לתרכובות חיתוך אחרות לעבוד בצורה יעילה יותר.
ניתן לסווג מינונים של טסטוסטרון אננתאט למתחילים (300-500 מ"ג בשבוע), למשתמשים בינוניים (500-750 מ"ג לשבוע), ולמשתמשים מתקדמים (עד 1,000 מ"ג בשבוע). יש לחלק את המינונים באופן שווה ולהינתן בכל שני וחמישי לאורך המחזור. ניתן לערום טסטוסטרון Enanthate גם עם Trenbolone Enanthate, Winstrol, Masterone, או כמעט כל סטרואיד אחר.

עגלת קניות