טסטוסטרון אננתט

מציג את כל 2 התוצאות

טסטוסטרון אננתט למכירה באינטרנט
אחד אסטרים הזרקת טסטוסטרון הפופולרי ביותר בקרב מפתחי הגוף
טסטוסטרון אננתט הוא אחד מהגרסאות הרבות של טסטוסטרון עם קצב שחרור איטי עקב אסתר האננתט הארוך המחובר אליו. לגרסת האננתט מחצית חיים של כעשרה ימים ורמות הפלזמה בדם של ההורמון נותרות גבוהות לתקופה של שבועיים-שלושה.
טסטוסטרון הוא הורמון מין המתהווה בדרך כלל שמקורו באשכים של גבר. כמויות מוגבלות של טסטוסטרון מועברות גם בשחלות של הגברת ובמסגרת האדרנל. טסטוסטרון אננתט ידוע גם בשם טסטוסטרון הפטנואט. זהו סטרואידים אנבוליים ואנדרוגניים אשר מנוצלים לטיפול ברמות הטסטוסטרון הנמוכות אצל גברים. זה גם חתיכת חיוני של טיפול הורמונלי עבור גברים טרנסג ' נדרים.

ההשפעות של טסטוסטרון אננתט
זה מוביל לעלייה במסת שריר. הסיבה לעלייה החדה בנפח היא הצטברות נוזלים. זה נגרם על ידי שימור נתרן ופעילות אסטרוגנית של ההורמון. לאחר סיום מחזור ההזרקה, מתרחשת החזרה. התכווצות שרירים עשויה להיות פחות או יותר בולטת. כמו כן, תראה עלייה ברמת מחוונים כוח.
היא מפתחת איברי מין גבריים. ההורמון מעורב ישירות ביצירת מאפיינים מיניים משניים כגון הדגש על תכונות הפנים הגבריות, רכישת קול נמוך, המכסה את הגוף בשיער. הוא מספק זרע, המשפיע על התשוקה המינית. זה משפר את חילוף החומרים של זרחן וחנקן וגם, זה מקל על התכווצויות בכתפיים, בעיות שונות בדיסקים בין חולייתיים וכאבי פרקים. זה מגרה תהליכים רגנרטיביים. זה מגביר את הטון ואת המוטיבציה לאימונים. זה מונע את תחילת אימון יתר. זה גם מגביר את ריכוז כדוריות הדם האדומות.

מחזורים מומלצים של טסטוסטרון אננתט
טסטוסטרון הוא אחד הסטרואידים הבטוחים והמגוונים ביותר שניתן להשתמש בהם כמעט לכל מטרת ביצועים. בעיקר טסטוסטרון אננתט משמש במחזורי עלייה או עלייה במסה, אך ניתן להשתמש בו בצורה מאוד ספציפית במחזור חיתוך או אובדן שומן.
מחזורי טסטוסטרון אננתט פועלים בדרך כלל במשך עשרה עד שתים עשרה שבועות ומעלה. במחזורי נפח או חיתוך, טסטוסטרון אננתט כמעט תמיד מוערם בסטרואידים אחרים בהתאם לסוג המחזור. כאשר משתמשים בו לצורך נפח, אננתט הבדיקה נערם בדרך כלל עם דקה-דורבולין בנוסף לדיאנאבול כמתנע בעיטה למחזור. התרכובת האוראלית (במקרה זה דיאנאבול) מנוהלת במשך ששת השבועות הראשונים של המחזור.
אם משתמשים במחזור חיתוך, מינונים של טסטוסטרון אננתט נמוכים, בסביבות 100 מג לשבוע. מינון זה הוא פשוט לשמור על תפקוד גופני תקין ולא להתמקד ברווחים ושיפור ביצועים. מינון נמוך זה של טסטוסטרון אננתט יאפשר גם לתרכובות החיתוך האחרות לעבוד בצורה יעילה ויעילה יותר.
אנו יכולים לפרק את המינונים של טסטוסטרון אננתט למתחילים (300-500 מג לשבוע), ביניים (500-750 מג לשבוע) ומשתמשים מתקדמים (עד 1,000 מג לשבוע). יש לחלק את המינונים באופן שווה ולנהל אותם בכל יום שני וחמישי לאורך כל המחזור.
בנוסף לסטרואידים שהזכרנו לעיל, ניתן לערום טסטוסטרון אננתט גם עם טרנבולון אננתט, ווינסטרול, מאסטרון וכמעט כל סטרואיד אחר.

Shopping Cart