וינסטרול דיפו

מציג את כל 4 התוצאות

קנה Winstrol Depot: גלה את הגרסה להזרקה של Stanozolol הזמינה למכירה מקוונת באתר www.emsgalil.com.
Winstrol Depot (stanozolol) הוא סוג של סטרואידים הניתנים באמצעות זריקות ומועדף מאוד בקרב מפתחי גוף וספורטאים, המדורג כסטרואיד האנאבולי השלישי הפופולרי ביותר.
Winstrol מוכרת ביכולתה להקל על איבוד שומן ולשפר את המראה של מבנה גוף מוגדר היטב בשילוב עם שגרת תזונה ופעילות גופנית מתאימה.
לא רק שהסטרואיד הזה מבוקש על ידי מפתחי גוף, אלא שהוא משמש גם על ידי ספורטאים שמטרתם לשפר את טונוס השרירים ללא הנפח הבלתי רצוי. בנוסף לגרסת ההזרקה, ניתן להשיג את Winstrol גם בצורת גלולות (גלולות ווינסטרול) ונפוצה יותר בהשוואה לצורת ההזרקה.
ל-stanozolol להזרקה יש זמן מחצית חיים של כעשרים וארבע שעות, מה שמחייב זריקות פחות תכופות בהשוואה לסטרואידים אחרים.

ההשפעות של Winstrol להזרקה כוללות:
– משפיע באופן משמעותי על פיסול הגוף.
– שיפור ניכר בשריפת השומן, וכתוצאה מכך ורידים בולטים יותר.
– שיפור ניכר ביעילות חיתוך הגוף בעת נטילת Winstrol.
– הגברת התיאבון באופן ניכר.
– הוצאת עודפי נוזלים מהגוף.
– מגביר באופן ניכר את היעילות של שימוש בסטרואידים בשילוב עם סטנוזול, מכיוון שחומר זה מפחית את רמות הגלובולין ביותר מ-45%.
– מציג תכונות אנטי-אסטרוגניות ואנטי-פרוגסטוגניות.
– הגדלת מחווני כוח וסיבולת במהלך מחזור Winstrol.
– Oral Winstrol זמין גם, שעשוי להציע נוחות רבה יותר.

מחזורי Winstrol אופטימליים:
ניתן להשתמש בסטרואיד רב-תכליתי זה במחזורי חיתוך ונפחים בשילוב עם תרכובות אחרות. הוא משמש לעתים קרובות במחזורי טרום תחרות כדי להשיג מראה תלת מימדי מפוסל היטב. מחזורי Winstrol Depot סטנדרטיים למכירה נמשכים בדרך כלל בין שישה לשמונה שבועות.

מינון סטנוזולול:
מינון Stanozolol בדרך כלל אינו עולה על 400 מ"ג לשבוע.
ערימות מחזור חיתוך נפוצות כוללות Winstrol עם Trenbolone, Primobolan Depot, Anavar, טסטוסטרון ו-Turinabol. כאשר נעשה שימוש במחזור מסה רזה או נפח, Winstrol משתלב היטב עם Deca-Durbolin ו-Sustanon-250.
התוצאה תהיה מסה רזה באיכות גבוהה ללא החזקת מים. קונים פוטנציאליים של Winstrol Depot צריכים להיות מודעים לכך שכאב במקום ההזרקה הוא תופעת לוואי שכיחה.

עגלת קניות