פרימובולן

מציג תוצאה אחת

סיבות לרכוש גלולות פרימובולן באינטרנט כאן
טבליות פרימובולן אינן פופולריות כמו צורת ההזרקה. עם זאת, יש להם פעילות אנדרוגנית מתונה והם תכשירים יעילים מאוד עבור קבוצה של מסת שריר יבש. טבליות סטרואידים אנבוליים פרימובולניות זכו לפופולריות שלהן בשל העובדה שהאגדה ארנולד שוורצנגר השתמשה בתרופה זו. אבל בואו נהיה הוגנים, ההשפעה של פרימובולן באמת נהדרת.

הדרך הטובה ביותר למחזור עם טבליות פרימובולן
פרימובולן אינו משמש בדרך כלל מחוץ לעונה או במהלך מחזור נפח, אך הוא מועיל למדי כאשר משתמשים בו במחזור חיתוך. סטרואיד זה חלש באופיו בהשוואה לאנבוליים אחרים ולכן יש ליטול אותו במינונים גבוהים יותר לקבלת תוצאות מקסימליות.
משתמשי פרימובולן מתחילים ימצאו בדרך כלל את הטווח היומי של 50-100 מג כמינון יעיל עם פרימובולן דרך הפה. משתמשי ביניים ידועים בהפעלת פרימובולן אוראלי בטווח של 100-150 מג מדי יום עם תוצאות נהדרות, ומשתמשים מתקדמים ימצאו שהטווח של 150-200 מג מדי יום יעיל למדי.
הצורה האוראלית של פרימובולן היא אחת משני סטרואידים אנבוליים דרך הפה שאינם מציגים שום מידה של רעילות כבד. לכן, ניתן להשתמש במינונים גבוהים יותר של פרימובולן דרך הפה, אך יש לציין כי פרימובולן דרך הפה עדיין מחזיק במדד של עמידות בפני חילוף חומרים והתמוטטות בכבד, ולכן אין להתעלם לחלוטין מהסיכון לרעילות כבד מפרימו, במיוחד מכיוון שמינונים פרימובולניים של צורת הפה מוגדלים לכמויות גבוהות יותר ויותר. מחזורים של פרימובולן בדרך כלל לרוץ במשך שמונה עד עשרה שבועות.

טבליות פרימובולן למכירה: עם מה לערום אותן? 
פרימובולן מוערם לעיתים קרובות לצד גלולות סטרואידים אנבוליים אחרים כגון טרנבולון, וינסטרול או אנאבר, מאסטרון וטורינבול. ידוע כי רווחי פרימובולאן הם רווחי שרירים רזים איכותיים ללא תוספת החזקת מים או עלייה/שימור שומן אפשרי.

Shopping Cart