פרובירון

מציג את כל 3 התוצאות

לרכוש פרווירון אמיתי בקלות בישראל
פרובירון הוא מוצר בעל פה ואינו נחשב לסטרואיד בגלל כמה חלש בטבע הטבליה. ספורטאים משתמשים בפרובירון בפיתוח גוף לאחר השלמת מחזור של סטרואידים אוראליים אנדרוגניים חזקים, במהלך הטיפול בתוצאות האפשריות של דיכוי הפרשת הטסטוסטרון שלהם, כמו גם החלמתו.
פרובירון נוצל כתרופה לטיפול בירידה ברווחתם אצל גברים מבוגרים עקב ירידה ברמות האנדרוגן,תפקוד לקוי של הליבידו ועקרות. לפרובירון יש זיקה גבוהה לגלובולין (הורמון המין מחייב גלובולין), שהוא חלבון הנקשר לכדורי סטרואידים אנבוליים בזרם הדם (כלומר טסטוסטרון) והופך אותם ללא פעילים לחלוטין לאחר קשירתם. השימוש בפרובירון במקרה זה לצד סטרואידים אנבוליים אחרים, עשוי להגדיל את הפעילות וההשפעות של סטרואידים אנבוליים אחרים דרך מסלול זה, ולהשאיר טסטוסטרון לא מאוגד וחופשי יותר לבצע את עבודתו.

מחזור עם פרובירון
סביר להניח שפרובירון לא יהפוך לתרופה העיקרית במהלך המחזור. הוא אינו מכיל תכונות אנבוליות. לכן, זה יהיה שימוש מועט כאשר נעשה שימוש סולו עבור אתלט לבנות שריר. עם זאת, זה יכול להיות הכנה נוספת עבור סטרואידים הראשי. זה מעלה את רמת הטסטוסטרון הזמין הביולוגי, המגיע ל 90% וגם משפר את תפקודי הזקפה. לכן, זה יכול לספק את הספורטאי עם יתרונות אחרים. השילוב הנכון עם סטרואידים אחרים יכול לעזור לרוב הספורטאים לצבור יותר מסת שריר.
זה יכול לעזור מאוד באמצע מחזור. יהיה שלב שבו הגוף שלך לא יכול להתקדם וכל התוצאות שלך יהפכו עומדים. באמצעות סטרואידים זה יכול לעזור לך להמשיך לגדול. כמו כן, למשל, ננדרולון או טרנבולון מסוגלים להפחית את החשק המיני. במקרה של נטילת תרופות כאלה או דומות, השילוב שלהן עם פרובירון במחזור יהיה הגיוני ויעיל.
פרובירון משמש בדרך כלל בין 50-150 מג ליום כדי לשלוט ברמות האסטרוגן, להפחית את החזקת המים (הנגרמת על ידי אסטרוגן), או כדי להגביר את הפוריות בעקבות סיום מחזור. למרות שפרובירון אינו מאושר לשימוש אצל נקבות, חלק מהנקבות בקהילת האתלטיקה ופיתוח הגוף אכן בוחרות להשתמש בו. במקרה זה, מספיק מינון פרובירון יחיד של 25 מג ליום כדי לשנות את מראה הגוף. זה צריך להיעשות לא יותר מ 4 – 5 שבועות.
פרובירון המשמש כתרכובת נלווית, הוא תוספת למחזורי טבליות סטרואידים אנבוליים על מנת למזער או למתן את השפעות האסטרוגן על הגוף. הוא משמש גם להשפעותיו האסתטיות בשיפור המראה 'הקשה' של מבנה הגוף, הן באמצעות השפעותיו כאנטי אסטרוגן, כמו גם השפעותיו כאנדרוגן חזק.
כאשר משמש עזר, זה יכול להילקח על ידי ספורטאים גברים מפתחי הגוף לאורך מחזור שלהם ב 50-100 מ ג ליום ואין גבול כמה זמן זה יכול להיות מנוצל עבור.

Shopping Cart