טורינבול

מציג תוצאה אחת

www.emsgalil.com הצעות טורינבול למכירה
טורינבול, הידוע גם בשם טבול, הוא סטרואיד אוראלי שפותח במיוחד כדי לשפר את תכונות הכוח של הספורטאים במהלך אולימפיאדת 1960. זה זכה לכינוי כצורה קלה של דיאנאבול. נעשה בו שימוש נרחב בתחום הרפואי לטיפול בגברים, נשים וילדים והיה זמין בטבליות 1 מג ו -5 מג.
ספורטאים ומפתחי גוף יכולים לצפות לרווחי מסה רזים יציבים ואיכותיים ללא סיכון לאגירת מים. טבול לא תספק רווחים המוניים דרמטיים במהלך מחזור אלא תייצר רווחים שצומחים באופן עקבי לאורך כל המחזור. מפתחי גוף ישתמשו גם בטורינבול במהלך מחזורי חיתוך ותחרות מראש מכיוון שסטרואיד זה אינו הופך לאסטרוגן. ערימת טורינבול מועילה במיוחד מכיוון שסטרואיד זה יאפשר לתרכובות האחרות לבצע את עבודתן בצורה יעילה ויעילה יותר.

עובדות מחזור טורינבול
תרופה זו אינה הופכת לאסטרוגן, כלומר.
הנקודה החיובית היא כי לאחר המחזור, אין צורך להפעיל טיפול מחזור פוסט (פי.סי. טי), אקנה, גינקומסטיה לא נצפו.
הצד השלילי הוא כי מסת שריר עולה הרבה פחות, שכן ארומטיזציה תורמת לעלייה במשקל חזק יותר.
אין החזקת מים. באופן פשוט, תהיה עלייה במסת השריר ללא תוספת החזקת מים.
בהשוואה לדיאנאבול, העלייה במסת השריר איטית פי 2, אך סביר יותר שמסת השריר המצטברת והיבשה תישאר. למרות תהליך זה הוא איטי בעוד על טורינבול, אבל באיכות גבוהה, בממוצע, על 2-3 קילו לחודש ניתן לרכוש.
הייצור של טסטוסטרון מופחת על ידי 20-30%.
לאחר השלמת מחזור טורינבול, הרמה הטבעית משוחזרת תוך 7-10 ימים. בהשוואה לדיאנאבול, הטסטוסטרון מופחת ב-60-70%.
זמן ההתפוררות של טורינבול הוא כ -16 שעות.
אז למרות שזה מומלץ לקחת 2 פעמים ביום עבור ההשפעות המקסימליות להתרחש, אתה יכול לקחת את החומר פעם ביום, על מנת לשמור על רמות הורמונליות טובות.

פרטים ספציפיים להפעלת מחזור טורינבול
למתחילים, המינון המוצע של טורינבול נע בין 30-40 מג ליום. ביניים יכולים להשתמש ב 50-80 מג ליום, בעוד מפתחי גוף וספורטאים מתקדמים ימנו בין 80-100 מג ליום. חלקם יתנגשו במינון של עד 150 מג ליום אם כי הסיכון לתופעות לוואי שליליות יגדל משמעותית. להיות כי מחצית החיים של טבול הוא שש עשרה שעות, אין צורך לפצל את המינון.
מחזורי סולו של טורינבול לרוץ בין שישה עד שמונה שבועות יהיה לייצר דחיפה כוח, כמו גם מסת שריר רזה. מחזור סטרואידים נפוץ ערימות טורינבול במינון של 60 מ ג ליום עם טסטוסטרון פרופיונאט ב 150 מ ג כל יום אחר במשך שמונה שבועות, וכתוצאה מכך מסת שריר רזה גוף הידוק. ניתן לערום את טבול גם עם טרנבולון, סוסטנון 250 ודקה-דורבולין.

Shopping Cart