וינסטרול

מציג את כל 3 התוצאות

טבליות וינסטרול למכירה ב www.emsgalil.com
וינסטרול זמין בצורה אוראלית (גלולות) והזרקה (אמפולות או בקבוקונים). זה ידוע יותר בשם סטנוזולול. סטרואיד זה אושר לרשימה מקיפה של טיפולים רפואיים לאחר שחרורו לשוק התרופות המרשם. לשוניות וויני יש יכולת להוריד משמעותית את רמות הגלובולין המחייבות הורמון המין בגוף, מה שמאפשר לטסטוסטרון חופשי יותר ולהורמונים אנבוליים אחרים להיות מסוגלים להפעיל פעילות אנבולית ברקמת השריר.

ההשפעות של מחזור וינסטרול:

הגדרת שרירים (ההשפעה העיקרית שלשמה משתמשים בסטרואיד זה);
ציור ורידי;
 עלייה משמעותית במדדי כוח וסיבולת;
 שריפת שומן;
 כמעט ללא אפקט החזרה;
 הסרת נוזל מהגוף (תופעת הלוואי העיקרית הקשורה לכך היא הסיכון לפגיעה במפרקים וברצועות).

מחצית החיים של ווינסטרול בצורה דרך הפה היא 9 שעות בהשוואה למחצית החיים של 24 שעות של סטנוזולול הניתן להזרקה; עם זאת, שתי צורות ווינסטרול אלה יביאו לאותן תוצאות כאשר משתמשים בהן במחזור.

מחזורים (סולו ומשולב)
מחזור סולו של ווינסטרול אינו משמש להשגת מסת שריר. הוא מיועד בעיקר לחיתוך, לכוח ולשיפור הסיבולת. אתה תרוויח בממוצע 4.5-9 פאונד (2-3 קילוגרם) של מסת שריר טהורה במחזור וינסטרול עם תזונה נכונה.
מחזורי וינסטרול מיועדים בדרך כלל לצורך אובדן שומן, חיתוך והכנה לפני התחרות כאשר מטרתו של אתלט היא להשיג רמות שומן נמוכות מאוד בגוף ורמת הגדרה גבוהה בגוף.
ישנם אנשים המשתמשים בטבליות וינסטרול לצורך הגדלת נפח, מסה וכוח, אך ישנם סטרואידים אנבוליים אחרים המתאימים יותר למטרות אלה מאשר ווינסטרול (דקה דורבולין, אסטרים של טסטוסטרון, דיאנאבול וכו').
מחזורי וינסטרול נמשכים בדרך כלל בין 8 ל -10 שבועות ונערמים עם טסטוסטרון כתרכובת הבסיס. למתחילים משתמשים בדרך כלל 50 מג ליום, ביניים 75 מג ליום ומתקדמים ב 100 מג ליום.
מחזורים משולבים של וינסטרול נערמים לרוב עם פרימובולן, מאסטרון, שיווי משקל, טרנבולון, טסטוסטרון ואנאבר.
כתוצאה מכך, ווינסטרול תקדם כלי דם, שרירים מוגדרים, עור הדוק וגוון יותר ורזה קיצונית כאשר הוא מלווה בתזונה קפדנית ונקייה ומשטר אימונים עקבי.

Shopping Cart