אנדרול

מציג את כל 2 התוצאות

קנה אנדרול בישראל
אנאדרול הוא סטרואיד אנבוליים דרך הפה הפופולרי בעולם פיתוח הגוף. סטרואיד זה ניתן להשוות דיאנאבול ויש ויכוח מתמשך שבו הוא האהוב בקרב ספורטאים.
אנאדרול (או אנפולון) שוחרר לראשונה בשנת 1959 והפך במהרה שימושי למאבק במחלות רבות בתחום הרפואי. למעשה, אנאדרול שימש לטיפול בחולי איידס ואיידס בגלל יכולתו לעזור למשתמש להשמין.

אנאדרול למכירה: לשם מה הוא משמש?
לגבי שיפור הביצועים, משתמשי אנדרול צריכים להיות מודעים לכך ששימוש בסטרואיד זה יגרום לאגירת מים. כסטרואיד דרך הפה, יש ליידע את מי שמוכן לקנות אנדרול שהוא רעיל מאוד לכבד.
בדרך כלל משתמשים באנאדרול במחזורי גידול וכוח כאשר המטרה היא להשיג מסה כוללת. סטרואיד זה אינו מתאים לחיתוך מחזורים כי זה לא יפיק גוף מוקשה, מוגדר.

איך לרכוב על אופניים עם אנדרול
מחזורי אנדרול אופייניים נמשכים בין ארבעה לשישה שבועות.
מחזורי אנדרול מורכבים בדרך כלל מאנדרול כתרכובת מתחילה לבעוט במשך 4-6 השבועות הראשונים שבהם היא משלימה לתרכובות בסיס אחרות הניתנות להזרקה המשמשות למטרות דומות, כגון טסטוסטרון אננתט, דקה – דורבולין (ננדרולון דקנואט), טרנבולון אננתט. ניתן להשתמש בו גם באמצע מחזור על מנת לדחוף את כל נקודות ההדבקה או הרמות בהתקדמות האימונים. בנוסף, חלק מהמשתמשים זורקים אותו לסוף מחזור על מנת להגביר את סוף המחזור ולפעול כמתחם גימור המאפשר למשתמש להשלים את המחזור שלהם עם כמה רווחי כוח וגודל מרשימים מאוד.
אנדרול מיוצר לרוב בטבליות סטרואידים אנבוליים של 50 מג. מתחילים בדרך כלל לוקחים בין 25-50 מג ליום, ביניים בין 50-100 מג ליום ולמשתמשים מתקדמים המינון יכול להגיע עד 150 מג ליום.

Shopping Cart