אנאבר

מציג תוצאה אחת

קנה אנאבר כאן
אנאבר הוא סטרואידים אנבוליים דרך הפה כי הוא נסבל היטב על ידי גברים ונשים כאחד. זה ידוע להיות מתון בטבע לגבי תופעות לוואי והוא משמש בדרך כלל על ידי אנשים שכבר מציגים גוף רזה עם שומן גוף נמוך יחסית.

שימושים עיקריים עבור אנאבר למכירה בחנות שלנו
התרופה שימשה במקור בטיפול לאחר צריבה, טיפול באיידס, אנמיה ומחלות רבות אחרות. בהשוואה לסטרואידים רבים, אנאבר למכירה פחות יעיל.
מכיוון שמדובר בסטרואידים דרך הפה, אנאבר יכול להיות רעיל לכבד כאשר משתמשים בו לאורך תקופות זמן ארוכות במינונים מוגזמים. ספורטאים משתמשים באנאבר כדי להגביר את הביצועים הספורטיביים, לקדם רווחי שרירים וכוח ללא כל החזקת מים. זה גם סטרואידים אנבוליים בשימוש נרחב על ידי מפתחי הגוף המבקשים לשפוך שומן בגוף ולשמור על שריר רב ככל האפשר במהלך גירעון קלורי.

כיצד להשתמש באנאבר במחזור
אנאבר צברה פופולריות כמו להיות 'סוכן חיתוך' או 'חיתוך סטרואידים' לאורך כל העבר, אבל זה יכול לבצע ולסייע די טוב בתחום השגת אובדן שומן והגדרת הגוף. חלקם אפילו עורמים את זה עם תרכובות אחרות במחזור נפח.
אנאבר נכלל לעיתים קרובות בתחילת כל מחזור במשך 6-8 השבועות הראשונים לפני הפסקתו. ניתן להאריך את מחזורי האנבר עד 10 שבועות לכל היותר. כאשר משתמשים בו במחזור נפח, אנאבר מוערם בדרך כלל עם טסטוסטרון, דקה-דורבולין ואנדרול/דיאנאבול. לחיתוך, אנאבר נערם היטב עם ווינסטרול, פרימובולן, מאסטרון, טסטוסטרון פרופיונאט וטרנבולון אצטט.
המינונים של אנאבר למתחילים נופלים בין 25-50 מג ליום ואמורים לספק תוצאות נהדרות בין אם הם מתפיחים או גוזמים את השומן. משתמשים מתקדמים נופלים בין 50-80 מג ליום. בדרך כלל אין צורך לחרוג מהטווח הזה בגלל התוצאות הדרמטיות שמינון אנאבר כזה יכול לספק. עם זאת, לעיתים רחוקות מאוד, מינונים מנוסים או מתקדמים של אנאבר נופלים בטווח של 80-100 מג ליום.

Shopping Cart