ג ' ל טסטוסטרון

מציג תוצאה אחת

ג ' ל טסטוסטרון למכירה בארצות הברית
ג 'ל טסטוסטרון הוא סטרואיד ג' ל שנקבע בדרך כלל כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון אצל גברים. שלא כמו תרופות סינתטיות אחרות הנבלעות לעיתים קרובות או ניתנות לווריד, ג ' ל טסטוסטרון מוחל ישירות על העור, נספג בשרירים ובזרם הדם. שימוש במוצר הטסטוסטרון בצורת ג ' ל כדי להשיג מסת שריר למטרות פיתוח גוף אפשרי.

כיצד לנהל ג ' ל טסטוסטרון
עדיף למרוח ג 'ל טסטוסטרון בבוקר כדי לאפשר לגוף לספוג את הג' ל ככל שמתקדם היום. זה גם יאפשר לג ' ל לחלחל לאט לזרם הדם. על מנת שהג ' ל יעבוד כראוי, הנקבוביות חייבות להיות נקיות; לכן, עדיף למרוח בעקבות מקלחת. הקפד להשתמש בכל תכולת השקיק הבודד לפי ההוראות ואפשר לג ' ל להתייבש לפחות חמש דקות לפני שמתלבש.

מהן ההשפעות של הג ' ל?
הגדל את עוצמת האימונים שלך בחדר הכושר.  כמו ג ' ל טסטוסטרון מתחיל לעבוד, בדרך כלל במהלך תקופה של שבוע עד שבועיים, זה יהיה בהדרגה להגדיל את רמות האנרגיה להניע אותך להשתמש משקולות כבדים במהלך האימון, דוחף רקמת שריר לגבולותיה. סוכני הטסטוסטרון בג ' ל הטסטוסטרון יעבדו לתיקון מהיר של הרקמה, ויאפשרו צמיחת שרירים מהירה. יתרונות אחרים כללו דפוס שינה טוב יותר ומערכת חיסונית טובה יותר.

ג ' ל טסטוסטרון המשמש במחזור
ניתן להשתמש בג ' ל במהלך בניית מסה או מחזורי נפח כאשר צורכים קלוריות נוספות לצמיחת שרירים מרבית. ג ' לי טסטוסטרון מגיעים בשקיות של 2.5 גרם או 5 גרם. בכל פעם שהמשתמש מורח שקית אחת, כמות הטסטוסטרון שהוא מקבל נעה בין 25 ל -50 מג. לא משנה מה גודל שקית אתה מקבל, הפתרון ג ' ל יש שיעור קליטה של רק 10%.  מינונים גבוהים ככל 20-30 גרם ליום נדרשים כדי לראות תוצאות בהגדרת ביצועים. ג ' ל טסטוסטרון נפוץ יותר לטיפול ברמות טסטוסטרון נמוכות בחולים.
אתה יכול גם להשתמש בג ' ל טסטוסטרון עם סטרואידים אחרים, כמו טסטוסטרון סיפיונאט, מאסטרון, ווינסטרול וסטרואידים אחרים הניתנים להזרקה ופה הזמינים למכירה בחנות המקוונת שלנו בסטרואידים אנבוליים.

Shopping Cart