גונדוטרופין כוריוני אנושי

מציג את כל 5 התוצאות

קנה גונדוטרופין כוריוני אנושי באופן מאובטח באינטרנט

גונדוטרופין כוריוני אנושי, או גונדוטרופין כוריוני אנושי, הוא הורמון חלבון (או פפטיד) המיוצר באופן טבעי ואנדוגני על ידי גוף האדם הנשי על ידי תאי הסינציטיוטרופובלסט בשליה. היא ניתנת לנשים הסובלות מאי פוריות וגברים לטיפול בהיפוגונדיזם ובעיכוב בגיל ההתבגרות אצל גברים מתבגרים.

בין סטרואידים אנבוליים באמצעות מפתחי גוף וספורטאים, גונדוטרופין כוריוני אנושי שימש במשך זמן רב על יכולתו לשחזר ייצור טסטוסטרון אנדוגני לאחר השלמת מחזור סטרואידים אנבוליים. זוהי תקופה שבה שיקום הורמונלי הוא הכרחי, ו גונדוטרופין כוריוני אנושי מוכנס בדרך כלל לתוך טיפול מחזור פוסט (פוליפ) שנמשך כ 4 – 6 שבועות לאחר מחזור סטרואידים אנבוליים להזרקה הסתיים.

גונדוטרופין כוריוני אנושי שימוש ומינון

גונדוטרופין כוריוני אנושי לא צריך להיות מנוצל באופן אוטומטי במהלך מחזור סטרואידים אנבוליים אלא אם המחזור הוא באורך ארוך מאוד (12 או יותר שבועות), או הפרט נוטה דיכוי מהיר מאוד חמור מאוד או בעיות כיבוי. אם אדם עוסק במחזור סטרואידים אנבוליים של אורכים ארוכים מאוד, השימוש במינונים גונדוטרופין כוריוני אנושי בכל שבוע במהלך המחזור עשוי להיות נחוץ בשל הזמן המורחב שבו ניוון אשכים יתרחש.

לצורך שמירה על תפקוד האשכים במהלך מחזור זריקות סטרואידים אנבוליים, יש לבצע מינון סטנדרטי של 250 – 500יו של מינון גונדוטרופין כוריוני אנושי 1 – 2 פעמים בשבוע (כל זריקה מחולקת באופן שווה זה מזה במהלך השבוע) במידת הצורך.

התוספת הטובה ביותר האפשרית לגונדוטרופין כוריוני אנושי במהלך טיפול לאחר מחזור היא נולבדקס. גונדוטרופין כוריוני אנושי יכול להינתן באמצעות הזרקה תוך שרירית או תת עורית. רוב המשתמשים סטרואידים אנבוליים יבחר להזריק גונדוטרופין כוריוני אנושי תת עורית. רמות שיא של פלזמה בדם יגיעו תוך שש שעות לזריקות תוך שריריות ובין שש עשרה לעשרים שעות כאשר הן ניתנות תת עורית,

Shopping Cart