נולוודקס

מציג תוצאה אחת

אמיתי נולבדקס למכירה
נולוודקס, או טמוקסיפן ציטראט, שייך לסוג של תרופות המכונות מודולי קולטן אסטרוגן סלקטיביים (דרשות). נולבדקס הוא סרם לא סטרואידי השייך למשפחת התרכובות הטריפנילאתילן המציגה השפעות אגוניסטיות אסטרוגן וגם אנטגוניסטיות של אסטרוגן. נולבה שימשה לטיפול בסרטן השד אצל נשים וגם נשים הנמצאות בסיכון גבוה לפתח סרטן שד.
נולוודקס מגביר את הייצור האנדוגני של טסטוסטרון הנגרם כתוצאה משימוש בטבליות סטרואידים אנבוליים וניתן להזרקה, ולכן הוא מועיל ביותר בשימוש במהלך הטיפול לאחר המחזור. הוא תוכנן לראשונה בשנת 1962 ומאז נולבדקס ממשיך להיות פופולרי מאוד ונמצא בשימוש נרחב.

מינון נולבדקס
מפתחי גוף שרוצים לחסל ולהפוך גינקומסטיה ניסוח ישתמשו במינון של נולבדקס כמו סטרואידים מונעים אוראלי וזריקות ורוב לסבול את התרופה די טוב. כאשר משתמשים בהם ככלי עזר למאבק בהיווצרות גינקומסטיה, מינוני נולבדקס נעים בין 10-30 מג ליום. נראה כי הנקודה המתוקה למינוני גלולות נולבדקס היא 20 מג ליום. מינונים מעבר 40 מ ג ליום לא לייצר כל השפעה גדולה יותר או מהירה יותר על צמצום או ביטול גינקומסטיה.
נולבדקס משמש לרוב לטיפול לאחר מחזור, מיד לאחר השלמת מחזור סטרואידים אנבוליים. כאשר נעשה שימוש עבור מחשב, 20-40 מ ג ליום ניתן לקחת בערך ארבעה עד שישה שבועות. זה נלקח בדרך כלל עם גונדוטרופין כוריוני אנושי, ארומסין במהלך מחשב.  לבסוף, מחצית החיים של נולבדקס היא סביב חמישה עד שבעה ימים; לכן, אין דרישה לפצל מנות לאורך כל היום. אתה יכול לקחת את נולבה עם או בלי אוכל.

Shopping Cart