נולוודקס

מציג תוצאה אחת

קנה את Nolvadex באינטרנט
Nolvadex, או Tamoxifen Citrate, שייכת לקבוצת תרופות הנקראות קולטני אסטרוגן סלקטיביים (SERMs).
Nolvadex הוא סרום לא סטרואידי השייך למשפחת התרכובות הטריפנילאתילן, המציג השפעות אגוניסטית ואנטגוניסטיות לאסטרוגן כאחד. Nolvadex שימש לטיפול בסרטן השד בנשים וגם בנשים שנמצאות בסיכון גבוה לפתח סרטן שד. Nolvadex מגביר את הייצור האנדוגני של טסטוסטרון הנגרם על ידי שימוש בטבליות סטרואידים אנבוליים ובזריקות, ולכן הוא מועיל ביותר בשימוש במהלך טיפול לאחר הווסת. הוא תוכנן לראשונה בשנת 1962 ומאז Nolvadex ממשיך להיות פופולרי מאוד ובשימוש נרחב.

מינון Nolvadex
מפתחי גוף שרוצים לחסל ולהפוך את הניסוח של גינקומסטיה ישתמשו במינון של Nolvadex כסטרואידים מונעים דרך הפה והזרקה ורובם סובלים את התרופה די טוב.
בשימוש ככלי עזר למאבק בהיווצרות גינקומסטיה, מינוני Nolvadex נעים בין 10-30 מ"ג ליום. נראה שהנקודה המתוקה עבור מינון הגלולה של Nolvadex למכירה היא 20 מ"ג ליום. מינונים מעבר ל-40 מ"ג ליום אינם מייצרים שום השפעה גדולה יותר או מהירה יותר על הפחתה או חיסול של גינקומסטיה. Nolvadex משמש לעתים קרובות לטיפול לאחר מחזור, מיד לאחר השלמת מחזור סטרואידים אנבוליים.
כאשר משתמשים ב-PCT, ניתן ליטול 20-40 מ"ג ליום למשך כארבעה עד שישה שבועות. זה נלקח בדרך כלל עם גונדוטרופין כוריוני אנושי, ארומסין במהלך PCT. לבסוף, זמן מחצית החיים של nolvadex הוא בסביבות חמישה עד שבעה ימים; לכן, אין חובה לפצל מנות לאורך היום. אתה יכול לקחת את Nolva עם או בלי אוכל.

עגלת קניות