אקסמסטאן

מציג תוצאה אחת

גלה אקסמסטאן מקורי זמין לרכישה מקוונת כאן. Exemestane, הידוע בכינויו Aromasin, נופל תחת הקטגוריה של אנטי-אסטרוגנים הידועים כמעכבי ארומטאז. מעכבים אלו מדכאים ביעילות את ייצור האסטרוגן על ידי קשירה והשבתה של האנזים ארומטאז האחראי על הפיכת אנדרוגנים לאסטרוגן. ארומסין יכול להפחית את רמות האסטרוגן ב-85% ויש לו את היכולת הייחודית להשבית לצמיתות את האנזים ארומטאז באזורים אליהם הוא מכוון.

המינון האופייני של אקסמסטאן הוא 25 מ"ג, המסופק בצורה נוחה בצורת טבליות. עם זאת, מחקרים הוכיחו כי אפילו מינונים נמוכים יותר כמו 2.5 מ"ג ליום יכולים להיות יעילים. מפתחי גוף ומשתמשי סטרואידים רבים טוענים כי Aromasin חזק יותר מאשר Arimidex, אך הפיתוח והשחרור המוקדמים של Arimidex תרמו לפופולריות רבה יותר שלה, ולעתים קרובות מאפיל על Aromasin.
כדי לטפל בגינקומסטיה ולשמור על בקרת אסטרוגן במהלך מחזור סטרואידים אנבוליים, מומלץ בדרך כלל מינון יומי ממוצע של 12.5-25 מ"ג. חלק מהאנשים בוחרים במינון של 12.5 מ"ג כל יומיים, אם כי הסטרואידים האנבוליים הספציפיים שבהם נעשה שימוש והמינונים המתאימים שלהם ממלאים תפקיד משמעותי בקביעת המינון האידיאלי.
ארומסין יכול להעלות את רמות הטסטוסטרון האנדוגני הטבעי אצל גברים ב-60% תוך 10 ימים בלבד, וזו עלייה בולטת. לשם כך, המינון המומלץ של ארומסין הוא 25 מ"ג ליום, לא מעבר לתקופה של שבועיים. במקביל, Nolvadex משמש לעתים קרובות במשך ארבעה שבועות במינון של 20-40 מ"ג, בשילוב עם Aromasin. זמן מחצית החיים של Aromasin הוא כעשרים ושבע שעות, וכדי להשיג רמות טסטוסטרון אופטימליות, יש ליטול גלולות סטרואידים בעקביות במשך שבעה ימים. נטילת ארומסין עם מזון משפרת את ספיגתו.

עגלת קניות