אקסמסטאן

מציג תוצאה אחת

מצא אקסמסטאן אמיתי למכירה באינטרנט כאן
אקסמסטאן, המכונה ארומסין על ידי רובם, שייך לקטגוריה ולמחלקה של אנטי אסטרוגנים המכונים מעכבי ארומטאז. מעכבי ארומטאז הם תרכובות המשמשות לכך על ידי ביטול ייצור האסטרוגן באמצעות קשירה והשבתה של אנזים הארומטאז, שהוא האנזים האחראי להמרה (או ארומטיזציה) של אנדרוגנים לאסטרוגן. ארומסין תפחית את רמות האסטרוגן ב -85%.  הוא אמר להשבית לצמיתות לעכב את האנזים ארומטאז שבו הוא חייב, מה שהופך את האנזים פעיל לנצח.

מינונים אופייניים של אקסמסטאן
המינון הסטנדרטי של אקסמסטאן הוא 25 מג והתרופה מגיעה בטבליות 25 מג. מחקרים מראים כי הוא יעיל עם מינונים נמוכים כמו 2.5 מ ג ליום. מפתחי גוף רבים ומשתמשים בסטרואידים אומרים כי ארומסין אם יעיל בהרבה מארימידקס, אך מכיוון שארימידקס פותח ושוחרר תחילה, הוא פופולרי יותר מארומסין, שלעתים קרובות מתעלמים ממנו.
לטיפול גינקומסטיה ובקרה מתמשכת של אסטרוגן במהלך מחזור של סטרואידים אנבוליים, מינון ממוצע נוטה להיות 12.5-25 מג ליום. חלק מהמשתמשים אפילו בחרו 12.5 מ ג כל יום אחר, אבל זה תלוי מאוד מה סטרואידים אנבוליים ארומטיים נמצאים בשימוש, וכמה (מינון חכם) משמש גם כן.
ארומסין יגדיל את רמות הטסטוסטרון הטבעי האנדוגני אצל גברים ב -60%, וזה משמעותי, במיוחד לאחר תקופה של 10 ימים בלבד. 25 מג ליום לא יותר מ 2 שבועות הוא מינון ארומסין אידיאלי למטרה זו. נולבדקס משמש בדרך כלל במשך 4 שבועות במינון של 20-40 מג לצד ארומסין בו זמנית. מחצית החיים של ארומסין היא כעשרים ושבע שעות. על מנת שהגוף ישיג רמות שיא של טסטוסטרון, הוא נדרש גלולות סטרואידים להילקח במשך שבעה ימים מלאים והוא נספג טוב יותר כאשר נלקח עם מזון.

Shopping Cart