סטרואידים להזרקה

מציג 1–9 מתוך 40 תוצאות

קנה סטרואידים להזרקה באינטרנט
סטרואידים להזרקה למכירה באתר שלנו הם אמצעי פרמקולוגיה ספורט. סטרואידים אלה מנוהלים תוך שרירית ומיוצרים על ידי מספר חברות בעלות מוניטין שונות. הם מיוצרים בצורה של פתרונות או אמפולות או בקבוקונים קטנים. על מנת לנהל כראוי זריקה, תצטרך מזרק אשר ניתן להשיג בקלות מבית המרקחת המקומי שלך ללא מרשם. חשוב להרגיש בנוח עם זריקות עצמיות, אך למי שעדיין לא מרגיש בנוח עם זה, מומלץ מאוד לבקש מחבר או אחר משמעותי עד שתוכל לבצע את הזריקה בעצמך.
לרוב, זריקות נעשות לשריר הגלוטאלי מכיוון שזהו השריר הגדול ביותר. משתמשי סטרואידים מתחילים עשויים להתקשות להזריק את הגלוטס, אך אנו ממליצים לעשות זאת מול המראה כדי להרגיש בנוח יותר עם תהליך הניהול. זה יאפשר למשתמש לראות היכן הוא או היא מזריקים. מפתחי גוף מנוסים יותר וספורטאים, אשר כבר משתמש בסטרואידים די הרבה זמן, מסוגלים לנהל בהצלחה יריות עם מעט או ללא בעיות בכלל. זה די מקובל שהמשתמשים המנוסים ביותר עומדים גם מול המראה תוך כדי ביצוע פרוטוקול ההזרקה הנכון.

מהם היתרונות של סטרואידים הניתנים להזרקה?
היתרון העיקרי והגדול ביותר של סטרואידים להזרקה הוא בטיחות; כמו סטרואידים להזרקה אינם משפיעים על הכבד. כמעט כל סטרואידים דרך הפה, המיוצרים כמוסות וטבליות, יש השפעה שלילית על הכבד (וכמה על הכליות). זה קורה לעיתים קרובות כאשר משתמשים בסטרואידים דרך הפה בצורה לא נכונה, כמו גם במינונים עודפים לאורך תקופות זמן ארוכות. טבליות מסוימות עלולות לגרום לבעיות בקיבה ובמעיים, כמו דלקת קיבה. לסטרואידים הניתנים להזרקה למכירה אין השפעה שלילית זו. אחרי הכל, כאשר אתה מזריק את הפתרון סטרואידים לתוך השריר, הוא מתחיל להיספג ישירות לתוך הדם, עוקף את הכבד (ולכן, זה לא רעיל ולא גורם ללחץ על הכבד).
הגיע הזמן לדבר על יתרון נוסף של סטרואידים להזרקה למכירה. מכיוון שסטרואידים הניתנים להזרקה נכנסים לדם מיד מהשריר, הם לא צריכים להיספג במעי, להיהרס חלקית במעי, ואז לעבור דרך הכבד ולהתפרק שם. כאשר מוזרק, המינון כולו נכנס למחזור הדם מיד ומתחיל לקחת את השפעותיו על הגוף. לכן, סטרואידים משמש את הגוף בצורה יעילה ויעילה יותר.
היתרון השלישי של סטרואידים הניתנים להזרקה על פני סטרואידים דרך הפה הוא ההשפעה לטווח הארוך. סטרואידים אינם מתמוססים במים, הם מסיסים רק בשמן. ופתרון השמן יוצר מעין מחסן בגוף. סטרואידים הניתנים להזרקה קיימים בגוף הרבה יותר זמן, מה שאומר שניתן לבצע זריקות בתדירות נמוכה יותר. זה מאוד תלוי אסתר של סטרואידים וגם את מחצית החיים של סטרואידים. חלק צריך להיות מוזרק לפחות פעמיים בשבוע בעוד אחרים ניתן להזריק רק פעם אחת בשבוע ועדיין לייצר תוצאות מדהימות.

חסרונות של סטרואידים להזרקה
אם אנחנו מדברים על היתרונות, כדאי לקחת בחשבון כמה מהחסרונות של סטרואידים הניתנים להזרקה למכירה. אלה כוללים את הדברים הבאים:
הזרקות יכולות להיות כואבות ולא כולם מרגישים בנוח לתת אותן גם אם זה רק פעם בשבוע;
הזרקות אינן נוחות במיוחד, במיוחד עבור אלה שנוסעים לעתים קרובות עם עבודה או שאינם יכולים לספר לבן זוגו שהם משתמשים בסטרואידים אנבוליים. כמו כן, אין זה סביר כי תוכל להזריק סטרואידים בזמן בחדר הכושר;
אם אתה עושה את הזריקות בצורה לא נכונה, אתר ההזרקה יכול להיות אדום, מודלק ומרוגז, אשר עלול לגרום לזיהום. אם זה קורה, זה רעיון טוב יש אנטיביוטיקה על היד ולא להיכנס לפאניקה. הכאב והאדמומיות ישככו ככל הנראה תוך מספר שעות או עשויים להימשך יום-יומיים.
ספורטאים מנוסים, מפתחי גוף וחובבי כושר משתמשים לעתים קרובות בסטרואידים הניתנים להזרקה במקום בסטרואידים דרך הפה, אך חלקם ישלבו את שניהם בעת הפעלת מחזור סטרואידים. הכל מסתכם העדפה אישית בעת בחירת סוג של סטרואידים, כמו גם את הטופס עבור המטרות הרצויות.
בדף קטלוג זה של האתר שלנו תוכל לראות את הסטרואידים להזרקה הנפוצים ביותר באיכות גבוהה.

Shopping Cart