סופרדרול

מציג תוצאה אחת

סופרדרול בטוח ויעיל למכירה בישראל
סופרדרול הוא סטרואידים אנבוליים אנדרוגניים אוראלי כי כבר מחליף משחק עבור מפתחי הגוף וספורטאים. זה סטרואידים אוראלי יש דירוג אנבוליים של 400 (אחד הדירוגים האנבוליים הגבוהים ביותר של כל סטרואידים זמין היום) מה שהופך אותו חזק מאוד חזק שריר הבניין המתחם. מפתחי גוף וספורטאים ייהנו מהתוצאות המדהימות משימוש בסופרדרול מבלי לזרוע הרס בבריאות וברווחה.

קנו סופרדרול כדי להשיג אפקטים של " מעצמת-על
סינתזת חלבון ושמירת חנקן משופרת על פני הלוח הודות לגלולות סטרואידים אנבוליים זה. תאי שרירים הולכים להיות מסוגלים לבנות חלבונים הרבה יותר מהר מה שמאפשר לשרירים לתקן ולצמוח עם ברק כמו מהירות, והחנקן הנוסף שהתאים מסוגלים להחזיק לסופרדרול יעבור דרך ארוכה לקראת ייצור הסביבה המושלמת ליצירת רקמת שריר חדשה.

יצירת מחזור סופר
סופרדרול משמש בדרך כלל במחזורי חיתוך או במחזורי טרום תחרות כדי להשיל שומן, לשפר את מסת השריר הרזה ולשפר את המראה היבש והקשה למבנה הגוף של האדם. התאוששות וסיבולת משופרים הם גם היתרונות של סופרדרול. סטרואיד זה יכול להיכלל גם במחזורי נפח.
מחזורים של סופרדרול בדרך כלל לרוץ בין שישה עד שמונה שבועות עם מנות בין 10 ל 20 מ ג ליום. לאחר הערכת רמת הסובלנות שלהם לסופרדרול, חלק מהמשתמשים יעלו את המינון ל -30 או אפילו 40 מג ליום. ניתן לערום את סופרדרול גם עם תרכובות אנבוליות אחרות כמו טסטוסטרון, טרנבולון, דקה-דורבולין ופרימובולן (רק כדי לציין כמה).
לבסוף, לסופרדרול מחצית חיים של שש עד שמונה שעות; לכן, יש לפצל מינונים ולקחת פעמיים עד שלוש ביום,

Shopping Cart