דיאנאבול

מציג תוצאה אחת

קנה דיאנאבול מקורית באינטרנט
דיאנאבול הוא אמר להיות אחד הפופולריים ביותר בשימוש נרחב סטרואידים אנבוליים אוראלי על ידי מפתחי הגוף וספורטאים שראשיתה 1960 ו -1970.
בדרך כלל נעשה שימוש במתנדינון במהלך תקופת ההחלמה בטיפול לאחר צריבה. כמו כן, לפעמים זה נקבע לנשים כדי לשפר את גוון הגוף. לשיפור הביצועים, ההשפעה של ד-בול על הגוף מתבטאת בהאצת סינתזת החלבון וירידה חדה בכמות השומן בגוף. לסטרואיד השפעה אנדרוגנית ואנבולית בולטת.

השפעות מדהימות של דיאנאבול
עלייה מהירה במסת השריר – הדבול הישן והטוב הוא עדיין התרופה הפופולרית ביותר לספורטאים המעוניינים לעלות עד 15% ממשקל הגוף תוך זמן קצר (למחזור סולו אחד).
עלייה משמעותית בכוח – אתה יכול לסמוך על עלייה משמעותית כוח כאשר לוקחים דיאנאבול במחזור
האצת סינתזת החלבון – טבליות סטרואידים דיאנאבול מעוררות את הגוף להגביר את ייצור החלבון, מה שמאפשר לך לשחזר במהירות סיבי שריר שנפגעו במהלך האימון.
חיזוק הרצועות והמפרקים-הנוזל שדיאנאבול מוסיף לגוף יעזור להגן על חלקים מסוימים בגוף במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית.
תיאבון מוגבר – כאשר לוקחים דיאנאבול, הספורטאי מתאמן בצורה אינטנסיבית יותר: לכן הוא זקוק ליותר חומרים מזינים כדי לחדש את מאגרי הגוף.
חיזוק מערכת השלד-העצמות שלך יתחזקו כלומר יהיה פחות עומס עליהן במהלך הרמה כבדה
אפקט אנטי-קטבולי-מתנדינון אינו מאפשר לשרירים "לחמוץ", כך שאתה מתאושש מהר יותר בין התרגילים.

שימוש בדיאנאבול במחזור
השימוש בדיאנאבול הוא בדרך כלל בתקופות של נפח וכוח צובר שבו שרירן או אתלט אינו מודאג יתר על המידה עם החזקת מים ונפיחות. סוגים אלה של מחזורי דיאנאבול הם בדרך כלל במהלך העונה. ד-בול לא נלקח בדרך כלל לחיתוך מחזורים למרות שחלק מהמשתמשים יהיו למעשה לזרוק סטרואידים זה למחזור חיתוך עם תרכובות חזקות אחרות.
מכיוון שהוא רעיל לכבד, דיאנאבול משמש בדרך כלל לתקופה של ארבעה עד שישה שבועות. הוא משמש גם כמתנע בעיטה לסטרואידים אחרים המשמשים במהלך מחזור.
מתחילים בדרך כלל לוקחים בין 15-30 מג ליום ואילו ביניים ומשתמשים מתקדמים לוקחים 30-50 מג ליום. דיאנאבול מוערם בדרך כלל עם טסטוסטרון ודקה-דורבולין. תוצאות ממחזור דיאנאבול כוללות חוזק ורווחים המוניים.

Shopping Cart