סטרואידים דרך הפה

מציג 1–9 מתוך 17 תוצאות

אל תפספסו את הסטרואידים האוראליים המדהימים שלנו למכירה
סעיף זה של אתר האינטרנט שלנו מציג סטרואידים דרך הפה למכירה כי נלקחים דרך הפה. טבליות זמינים כעת מבחר עצום. לעתים קרובות אותו חומר זמין תחת שמות מסחריים שונים, אבל למעשה זה אותו מרכיב סטרואידים. הבחירה של אחד או אחר תלוי בהעדפות האישיות של שרירן. לדוגמא: על בסיס אוקסימתולון, ישנן מספר תרופות הנבדלות זו מזו, בעיקר רק בשם וביצרן, מדובר באנדרול 50, אנפולון 50 מג ובאופן ישיר אוקסימתולון 50 מג עצמו. אז לשים לב החומר הפעיל של התרופה ואם פתאום מותג אחד של התרופה אינו זמין, אז אתה יכול לחפש מרכיב פעיל דומה.
באתר שלנו רק סטרואידים באיכות גבוהה עבור ספורטאים מן המפיקים האמיתיים מוצגים. כאשר מתחילים מעוניינים סוגים שונים של פרמקולוגיה ספורט הם יכולים לנסות, הדבר הראשון שהם מומלץ בדרך כלל הוא סטרואידים דרך הפה. זאת בשל העובדה כי טבליות אוראלי יש מספר יתרונות הגדול ביותר הוא להיות, כי אתה לא צריך לעשות זריקות. בנוסף טבליות כמוסות למכירה, ישנם סטרואידים להזרקה אשר צריך להיות מוזרק לתוך השריר עם מזרק ומחט. גם בקרב מפתחי הגוף עם ניסיון, אין זה סביר למצוא מזוכיסטים רבים שאוהבים במיוחד לדקור את עצמם. אף אחד לא אוהב זריקות, במיוחד למתחילים. האם אתה רוצה להשתמש בסטרואידים ללא כאב ואי נוחות? אז הבחירה הטובה ביותר שלך היא סטרואידים דרך הפה.

היתרונות של קניית סטרואידים דרך הפה
אנבוליים הניתנים להזרקה אינם נוחים לשימוש מחוץ לבית. בעוד סטרואידים דרך הפה ניתן לקחת לכל מקום. בבוא העת פשוט מוציאים את הגלולות או הכמוסות וצורכים אותם עם מים.
הוסר מהגוף ללא עקבות. סטרואידים דרך הפה בדרך כלל אינם קיימים בגוף לאורך זמן ומוסרים במהירות מהדם. הם נוכחים רק 5-10 ימים ולכן לאחר זמן זה אתה לא צריך לדאוג כל בדיקות סימום הקרובה. כמובן, בין סטרואידים להזרקה מדי, יש כאלה שיש להם זמן קצר של פעולה. אבל לדמיין איך זה לתת זריקות כל יום?

מהם החסרונות של סטרואידים דרך הפה?
לאחר שנספג במעי, סטרואידים דרך הפה בהכרח נופלים עם זרימת הדם לכבד ומשפיעים לרעה על מצבו. כאשר אנבוליים הניתנים להזרקה נכנסים ישירות לזרם הדם מהשרירים, ועוקפים את מערכת הדם הכבד, הם מקדמים פחות רעילות לכיוון הכבד.

איך להתמודד עם החיסרון הזה?
– ראשית, אתה צריך לקנות רק טבליות באיכות גבוהה כי הם עשו במעבדה של יצרן ידוע. לכן, אנחנו דואגים טובים על האיכות של המוצרים שלנו.
– שנית, אתה צריך להקפיד על הכללים של הודאה ומינון. אבל זה תלוי בך וכמה אתה ממושמע. בכל חבילה של גלולות יש הוראות מפורטות כדי לעזור ולייעץ לך עם מידע חשוב זה.

Shopping Cart