ציטומל T3

מציג את כל 2 התוצאות

קנה Cytomel T3 באתר www.emsgalil.com
נתרן ליוטירונין, הידוע גם בשם T3, אינו סטרואיד אנבולי אלא הורמון בלוטת התריס סינתטי שמקורו ב-triiodothyronine (T3), הורמון בלוטת התריס הטבעי. תפקידו העיקרי הוא לשפר את חילוף החומרים ולקדם את ההמרה המהירה יותר של פחמימות, חלבונים ושומנים.

מאפיינים של Cytomel T3

הורמון זה ידוע כמשפיע על התהליכים המטבוליים הפעילים של הגוף. עבור האדם הבריא הממוצע, זה עוזר לשמור על משקל גוף בריא, חיוניות ורווחה כללית. צריכת מזונות עשירים ביוד, כגון שמן דגים, שמן חמניות, מלח יוד, וכן מזונות המכילים את חומצת האמינו טירוזין (חלב, ביצים, אפונה), יכולה לתמוך בתפקוד הורמון זה. המבנה שלו מורכב מחומצת האמינו טירוזין ושלוש מולקולות יוד.

T3 (liothyronine) צבר פופולריות לא רק בקרב אנשים עם תפקוד לא מספיק של בלוטת התריס אלא גם בקרב ספורטאים מקצועיים ברחבי העולם, כולל ישראל. הסיבה היא פשוטה: זה מגביר את קצב חילוף החומרים ומאיץ תגובות על ידי שימוש בהורמונים נוספים. זה מאפשר לספורטאים להשיג שתי מטרות: תהליכי סינתזה מואצים, המובילים להצטברות שרירים מהירה יותר, ופירוק משופר של שומן הגוף, וכתוצאה מכך שחרור אנרגיה מוגבר. כתוצאה מכך, ספורטאים ישראלים חווים ביצועים יוצאי דופן, שיפור במצב הרוח והגברת המוטיבציה, התורמים לשיפור הכוח.

איך לקחת ליותירונין?

יש לגשת למתן T3 בזהירות, רצוי בהתייעצות עם מומחה. מומלץ לא לחרוג מ-6 שבועות של שימוש ב-T3, מכיוון שצריכה ממושכת עלולה לשבש את התפקוד התקין של בלוטת התריס. בדרך כלל, הטיפול מתחיל במינון מינימלי של 25 מיקרוגרם (0.025 מ"ג) ביום, שווה ערך לטבליה אחת. המינון גדל בהדרגה בטבליה אחת כל 3 ימים, ומגיע למקסימום של 100 מיקרוגרם (0.1 מ"ג) ליום. לאחר מכן, המינון מופחת בהדרגה בחזרה ל-25 מיקרוגרם. טכניקה זו מבטיחה הסתגלות בטוחה של הגוף לשינויים ברמות ההורמונליות.

תופעות לוואי של Cytomel T3

חריגה מהמינון המומלץ או משך השימוש ב-T3 Cytomel עלול להוביל לתופעות לוואי, שיכולות לכלול:

– קשיי נשימה
– כאבי ראש
– רעידות, חוסר שקט או עצבנות
– חולשת שרירים
– תיאבון מוגבר
– שלשול
– בעיות הקשורות בבלוטת התריס.

עגלת קניות