קלנבוטרול

מציג את כל 2 התוצאות

קנה Clenbuterol באינטרנט באתר www.emsgalil.com
קלנבוטרול, המכונה גם "קלן", הוא חומר ממריץ הנבדל מסטרואידים אנבוליים. מרחיב סימפונות חזק זה נמצא בשימוש נרחב כחומר תרמוגני והוא מועדף ומועיל ביותר עבור מפתחי גוף וספורטאים כאחד. תכונות שריפת השומן שלו הופכות אותו לפופולרי בקרב מפתחי גוף מקצועיים ואנשים המשתתפים בפיתוח גוף תחרותי.

השג Clenbuterol כדי לחסל שומן לא רצוי
קלנבוטרול פועל על ידי הגברת חילוף החומרים והעלאת טמפרטורת הגוף, וכתוצאה מכך שריפת שומנים מואצת עבור המשתמש. הוא פועל כמרחיב סימפונות, מקל על זרימת אוויר משופרת ומאפשר לאנשים לעסוק בפעילות אירובית ביעילות ויעילות משופרים.

משכים מומלצים עבור מחזורי Clenbuterol
משך מחזור Clenbuterol יכול להשתנות, אך בדרך כלל נופל בתוך שמונה עד עשרה שבועות. חלק מהמשתמשים בוחרים בדפוס הפעלה של שבועיים וחופשה של שבועיים. אפשר גם וריאציות חלופיות. אמנם ניתן להשתמש בו באופן עצמאי, אך ניתן לשלב אותו גם עם סטרואידים אנבוליים כדי למקסם את התוצאות. קלנבוטרול זמין בדרך כלל בטבליות של 20 מק"ג, אם כי גם טבליות של 40 מק"ג, 50 מק"ג ו-100 מק"ג נגישות.

כיצד לשלב Clenbuterol למכירה בחנות המקוונת שלנו
עבור אלה המעוניינים לשלב Clenbuterol לתוך המחזור שלהם, הוא מוערם לעתים קרובות עם סטרואידים אנבוליים פופולריים כגון Anavar, Winstrol, T3, Masterone, Turinabol, Trenbolone, Primobolan, וטסטוסטרון. מינונים אופייניים לאובדן שומן נעים בין 120-160 מיקרוגרם ליום, אך חשוב להתחיל במינון נמוך יותר. התחל עם 20-40 מיקרוגרם ביום הראשון והגדל את המינון ב-20 מיקרוגרם כל יום שלישי. משטר זה, המכונה Clen, מומלץ מאוד.

עגלת קניות