קלנבוטרול

מציג את כל 2 התוצאות

קלנבוטרול למכירה באינטרנט
קלנבוטרול הידוע גם בשם" קלן", הוא ממריץ, לא סטרואידים אנבוליים. מרחיב סימפונות רב עוצמה זה נמצא בשימוש נרחב כתרמוגני והוא פופולרי ביותר ומועיל למפתחי גוף וספורטאים (זכר ונקבה כאחד). יש ממריץ זה תופעות שריפת שומן חזקות כגון, מפתחי גוף מקצועיים ומתחרי גוף להשתמש בו במחזורים טרום תחרות.

קנו קלן ונפרדו משומן לא רצוי
קלנבוטרול מגרה את חילוף החומרים על ידי הגדלת טמפרטורת הגוף של הפרט אשר בתורו גורם למשתמש לשרוף שומן בקצב גבוה בהרבה. שימוש קלן פשוטו כמשמעו פותח את דרכי הנשימה המאפשר לאדם לעסוק אירובי תוך נשימה בצורה יעילה ויעילה יותר.

אורכי מחזור קלנבוטרול
משך הזמן ישתנה אך שמונה עד עשרה שבועות הוא בדרך כלל האורך הנפוץ ביותר של מחזור קלן. חלקם ישתמשו בממריץ זה במשך שבועיים ושבועיים חופש. ישנן וריאציות אחרות כי אחד יכול להשתמש גם כן. זה יכול לשמש בכוחות עצמו, אבל יכול לשמש גם לצד סטרואידים אנבוליים לתוצאות מקסימליות. קלנבוטרול זמין בדרך כלל בטבליות 20 מיקרוגרם, אם כי ניתן למצוא גם טבליות 40 מיקרוגרם, 50 מיקרוגרם ו -100 מיקרוגרם.

איך מחסנית קלנבוטרול למכירה בחנות שלנו
למעוניינים להוסיף קלנבוטרול למחזור, הסטרואידים האנבוליים הנפוצים ביותר שקלן מוערם בהם כוללים אנאבר, ווינסטרול, טי3, מאסטרון, טורינבול, טרנבולון, פרימובולן וטסטוסטרון. מינונים אופייניים לאובדן שומן נעים בין 120-160 מיקרוגרם ליום; עם זאת, לעולם אל תתחיל במינון כה גבוה. במקום זאת, 20-40 מיקרוגרם משמש ביום הראשון. כל יום שלישי, להגדיל את המינון על ידי 20 מיקרוגרם. זה ידוע בשם עלייה ומומלץ בחום.

Shopping Cart