הורמון גדילה אנושי

מציג תוצאה אחת

הורמון גדילה אנושי ב www.emsgalil.com

טיולי שטח, או הורמון גדילה אנושי, משמש בדרך כלל על ידי ספורטאים ומפתחי גוף מחפשים להשיג יתרון גדול יותר באזור של שיפור גוף וביצועים.

זריקה זו אינה סטרואידים אנבוליים, אלא הורמון חלבון המיוצר באופן טבעי ואנדוגני על ידי גוף האדם ומופרש על ידי בלוטת יותרת המוח.

היעילות של טיולי שטח

טיולי שטח יש פונקציות שונות והשפעות על תהליכים שונים של הגוף, כולל ויסות היבטים מסוימים של חילוף החומרים, מתן התחדשות הסלולר וצמיחה, כמו גם ריפוי ותיקון ועוד. מבחינת השפעותיו על חילוף החומרים, הוא תומך בפונקציות היעילות של חלבון, פחמימות, שומן ומטבוליזם של ויטמינים/מינרלים. במקרה שבו הגוף מתמודד באופן קבוע עם פעילות גופנית גבוהה, הקבלה של טיולי שטח יכול להגדיל באופן משמעותי את נפח סיבי השריר, כמו גם להפוך את השרירים גמישים יותר. במקביל, זה עוזר לספק תמיכה גידים.

טיולי שטח שילובים

טיולי שטח מוערמים לעתים קרובות עם זריקות סטרואידים אנבוליים בשל אפקט סינרגיסטי שלה עם הורמונים אלה. ט3 ואינסולין מוערמים בדרך כלל גם עם טיולי שטח. חשוב לציין כי טיולי שטח צריך להיות בשימוש על ידי משתמשי סטרואידים מתקדמים, מפתחי גוף וספורטאים.

כאשר משתמשים בו לאובדן שומן, טיולי שטח מוערמים בדרך כלל עם טסטוסטרון ציפיונאט ו טרנבולון אננתט. כאן המחזור פועל במשך שישה חודשים עם מינון טיולי שטח ב 4-6 יח ' לכל המחזור. הן הבדיקה והן מגמות אינן משולבות עד החודש השלישי ומוזרקות ב -400 מג לשבוע (כל אחת), חודשים שלוש עד שש.

כמה הורמון גדילה לקחת

מחזורי טיולי שטח לבד הם בדרך כלל יותר כאשר מוערמים עם סטרואידים אנבוליים. מחזור סולו טיפוסי של טיולי שטח פועל בין ארבעה לשישה חודשים עם מינונים בין 4-6 יחידות ליום לכל אורך המחזור. עם מחזור סולו, רווחים לא יחוו עד לפחות שלושה חודשים לתוך המחזור.

לבסוף, מי ששוקל להשתמש בהיגיון במחזור לפני התחרות יכול לרוץ טיולי שטח במשך שישה חודשים ב-4-6 יח 'ליום (כל המחזור), לבדוק את הציפיונאט ב-100 מג' לשבוע ולטרן אננטאט ב-400 מג 'לשבוע (חודשים שלושה עד שש), אנאבר ב-80 מג' ליום ו-3 ב-75 מג ' ליום (חודשים חמש ושש).

Shopping Cart