פליבנסרין

מציג תוצאה אחת

קנה Flibanserin באינטרנט בחנות שלנו
Flibanserin היא תרופה המיועדת לנשים לפני גיל המעבר החוות חשק מיני נמוך או הפרעת תשוקה מינית. זה מיועד במיוחד לשימוש על ידי נשים ואסור ליטול אותו על ידי גברים.

מאפיינים והשפעות של פליבנסרין:

Flibanserin מתפקד על ידי ויסות הפעילות של סרוטונין ודופמין באזורים ספציפיים במוח, ובכך משפר את האיזון שלהם. מערכות נוירוטרנסמיטורים אלו ממלאות תפקיד בוויסות התגובה המינית. כתוצאה מכך, התרופה יכולה לשפר את התדירות של אירועים מיניים משביעי רצון בנשים בכ-50%.

יישום ומינון של פליבנסרין:

פליבנסרין, המיוצר על ידי Centurion Laboratories, זמין בטבליות פומיות של 100 מ"ג. המינון המומלץ הוא טבליה אחת שתילקח מדי יום לפני השינה. נטילת הטבליות בשלב מוקדם של היום אינה מומלצת עקב השפעת התרופה על תפקודי גוף מסוימים. משך הטיפול לא יעלה על 8 שבועות.

תופעות לוואי של טבליות פליבנסרין:

אם פליבנסרין נלקח מוקדם מדי ביום, זה עלול להוביל ליתר לחץ דם, סינקופה, פציעה בשוגג ודיכאון של מערכת העצבים המרכזית. תופעות לוואי אפשריות אחרות כוללות כאבי בטן, דימום רחמי חריג, חרדה, עצירות, סחרחורת, יובש בפה או עילפון.

ביקורות על פליבנסרין:

ביקורות על פליבנסרין חיוביות, בעיקר על סמך יעילותו בעצירת נשירת שיער, כפי שאושר על ידי גברים שהשתמשו בתרופה לטיפול בהתקרחות במשך מספר שנים.

עגלת קניות