גלולות זקפה

מציג 1–9 מתוך 31 תוצאות

קנה מוצרים לשיפור הבריאות המינית

לאור הנושא הנרחב של הפרעות זיקפה, יש ביקוש הולך וגובר לתרופות משפרות עוצמה בקרב גברים. בעיה זו נפוצה במיוחד בקרב אנשים הנוטלים כדורי סטרואידים אנבוליים וניתנים להזרקה, מכיוון שתרופות אלו עלולות לשבש את ייצור הטסטוסטרון ולהוביל להפרעת זיקפה.

היתרונות של מוצרי בריאות מינית
המוצרים הזמינים בקטגוריה זו מציעים דרכים שונות לשיפור הבריאות המינית. תרופות דרך הפה יכולות להגביר את הביצועים המיניים על ידי הגברת החשק המיני והארכת משך מפגשים אינטימיים. תרופות מסוימות יכולות גם לסייע בדחיית שפיכה, מה שמוביל לקיום יחסי מין ארוך יותר. בנוסף, מוצרים מסוימים יכולים לעורר את זרימת הדם כדי לשפר את גודל איברי המין, ולקדם פעילות מינית יעילה יותר.

כדורים יעילים במיוחד לבריאות מינית
החומרים הנפוצים ביותר לשיפור הבריאות המינית כוללים:

1. Tadalafil (סיאליס גנרי)
תרופה זו נועדה לטפל בהפרעות זיקפה. הוא פועל במהירות, משפיע בין 15 ל-45 דקות לאחר הבליעה ונמשך 36 שעות. Tadalafil ידוע כאחת התרופות היעילות ביותר לאימפוטנציה מינית.

2. סילדנפיל (ויאגרה גנרית)
תרופה זו היא גרסה גנרית של התרופה הפופולרית המשמשת לשיקום החוזק הטבעי. השפעותיו נמשכות 12 שעות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור גברים המבקשים לעשות רושם מתמשך על בן הזוג שלהם.

3. ורדנפיל (לויטרה גנרית)
מוצר איכותי זה פועל במהירות ובעל אפקט מרפא על הגוף הגברי. משך הפעולה שלה הוא בדרך כלל 12 שעות, אם כי היו מקרים שבהם השפעות התרופה נמשכו אפילו יותר.

4. אבנפיל
זהו מעכב PDE5 שפותח לאחרונה עם מינימום תופעות לוואי ותכונות מהירות פעולה.

5. דפוקסטין
תרופה זו נכנסת לקטגוריה של "מאריכים" ונועדה להאריך את משך הפעילות המינית על ידי מניעת שפיכה מוקדמת. זה אינו מפחית את התחושות במהלך קיום יחסי מין, אך יכול להאריך משמעותית את משך הזמן, במיוחד עבור אנשים המשתמשים בטבליות סטרואידים אנבוליים.

עגלת קניות