גלולות זקפה

מציג 1–9 מתוך 16 תוצאות

קנה מוצרים לבריאות מינית
בהתחשב באופי בקנה מידה גדול של הבעיה של תפקוד לקוי של זיקפה, תרופות כדי להגביר את העוצמה הם ביקוש הולך וגובר בקרב חצי זכר של האוכלוסייה. בעיה זו בולטת במיוחד אצל גברים הנוטלים גלולות סטרואידים אנבוליים וניתנים להזרקה מכיוון שהם מפריעים ליכולת הגוף לייצר טסטוסטרון, מה שעלול להוביל לבעיות זיקפה.

השפעות של מוצרי בריאות מינית
המוצרים בסעיף זה מציגים את האמצעים לשיפור הבריאות המינית בדרכים שונות. תרופות דרך הפה יכולות לעזור לביצועים מיניים על ידי הגברת החשק המיני ולכן הגדלת משך המגע האינטימי. תרופות מסוימות יכולות גם לעזור להאריך את הקשר המיני על ידי דחיית רגע השפיכה. כמו כן, ישנם מוצרים שיש להם את היכולת לעורר את זרימת הדם על מנת להגדיל את גודל איברי המין לפעילות מינית יעילה יותר.

גלולות היעילות ביותר לבריאות מינית
החומרים הפופולריים ביותר המשמשים לשיפור הבריאות המינית כוללים:
טדלפיל (סיאליס גנרי)
זוהי תרופה שמטרתה להחזיר בעיות עם תפקוד לקוי של זיקפה. זהו חומר הפועל במהירות שההשפעה שלו מופיעה 15 עד 45 דקות לאחר הבליעה ונמשכת 36 שעות. זה נחשב לאחד התרופות היעילות ביותר לבעיות עם אימפוטנציה מינית.
סילדנאפיל (ויאגרה גנרית)
זהו עותק של התרופה הנפוצה ביותר עבור שחזור כוח טבעי. התרופה פועלת במשך 12 שעות ונחשבת לתרופה מצוינת לגברים שרוצים לעשות רושם ארוך על בן זוגם.
ורדנאפיל (לויטרה כללית)
זהו מוצר באיכות גבוהה עם מהירות גבוהה של פעולה שיש לו השפעה ריפוי על הגוף הגברי. משך הפעולה הוא 12 שעות (ישנם מקרים בהם התרופה עבדה הרבה יותר זמן).
אבנפיל
זוהי ההתפתחות האחרונה בקרב מעכבי פ. ד. 5. יש לו מספר מינימלי של תופעות לוואי ופעולה מהירה.
דפוקסטין
תרופה זו היא בקטגוריה של "מאריכים" אשר הפעולה נועדה להגדיל את משך המין על ידי מניעת שפיכה מהירה. זה לא להפחית את התחושות במהלך יחסי מין, אבל יכול להגדיל באופן משמעותי את משך הזמן שנגרם על ידי טבליות סטרואידים אנבוליים.

Shopping Cart