לטרוזול

מציג תוצאה אחת

לטרוזול למכירה בחנות המקוונת שלנו
לטרוזול, הידוע גם בשם פמארה, הוא אנטי אסטרוגן השייך לקטגוריה ולכיתה של תרופות המכונות מעכבי ארומטאז. זה לא סטרואידי והוא אחד משלושה אייז ' ים זמינים. הוא פותח לאחר ארימידקס אך לפני ארומסין והוא החזק והחזק מבין השלושה. מפתחי גוף וספורטאים תפסו במהירות את השימוש בלטרוזול בגלל היכולות הגדולות של התרופה.

למה לקנות לטרוזול?
מפתחי גוף וספורטאים המשתמשים בסטרואידים אנבוליים בדרך כלל יעדיפו מעכבי ארומטאז כגון לטרוזול על יכולתו לחסל את רמות האסטרוגן העולות בשורש הסיבה (תהליך הארומטיזציה).
המינון הסטנדרטי לטבליות לטרוזול הוא 2.5 מ ג ואפילו מנה קטנה עד 2.5 מ ג יעילה מספיק כדי להפחית את רמות האסטרוגן במחזור בסביבות 98%. לטיפול בנשים עם סרטן השד, המינון שנקבע הוא 2.5 מ ג ליום. מינון כה נמוך הוא חזק ביותר ונלקח עד שהסרטן נמצא בהפוגה.

מינון עבור מפתחי הגוף
מינון לטרוזול הוא כ 1.25 מ ג – 2.5 מ ג מדי יום. יש מקום להתאים את המינון וזה הופך להעדפת משתמש, שכן כל אדם צריך להתאים לאט את המינון שלו תלוי איך הוא מרגיש ואיך הגוף מגיב. אפילו 1.25 מ ג מדי יום זה יותר מדי עבור חלק ממשתמשי הסטרואידים האנבוליים ולעיתים המינון המומלץ הוא למעשה 1.25 מ ג כל יומיים ולעתים קרובות, זה יכול להיות אפילו פחות שכיח במיוחד בהתחשב במחצית החיים של לטרוזול הוא 2-4 ימים.

Shopping Cart