לטרוזול

מציג תוצאה אחת

Letrozole, הידוע גם בשם Famara, זמין לרכישה בחנות המקוונת שלנו www.emsgalil.com.
Letrozole היא תרופה נגד אסטרוגן המסווגת כמעכבת ארומטאז. היא שייכת לקבוצת תרופות הנקראות ACEs לא סטרואידים ונחשבת לחזקה ביותר מבין שלוש האפשרויות הזמינות, שפותחה לאחר Arimidex אך לפני Aromasin. היכולות המדהימות של התרופה הפכו אותה לפופולרית בקרב מפתחי גוף וספורטאים.

למה לבחור Letrozole למכירה?
משתמשי סטרואידים אנבוליים בקהילת פיתוח הגוף והספורט מעדיפים לעתים קרובות להשתמש במעכבי ארומטאז כמו Letrozole בשל יכולתו לנטרל ביעילות את עליית רמות האסטרוגן על ידי התמקדות בגורם השורש – תהליך הארומטיזציה. אפילו מינון קטן של 2.5 מ"ג יכול להפחית את רמות האסטרוגן במחזור בכ-98%. לנשים העוברות טיפול בסרטן השד, המינון היומי שנקבע הוא גם 2.5 מ"ג, מכיוון שהמינון הנמוך הזה חזק מאוד ונלקח עד שהסרטן עובר להפוגה.

מינון עבור מפתחי גוף
המינון היומי המומלץ של Letrozole עבור מפתחי גוף הוא בדרך כלל בין 1.25 מ"ג ל-2.5 מ"ג. עם זאת, קיימת גמישות בהתאמת המינון בהתאם להעדפות הפרט ותגובת הגוף. חשוב לכל אדם לכוונן בהדרגה את המינון שלו בהתאם לניסיונו האישי ולאופן בו גופו מגיב. במקרים מסוימים, אפילו 1.25 מ"ג ליום עשוי להיות יותר מדי עבור משתמשי סטרואידים אנבוליים מסוימים, ואין זה נדיר שהמינון המומלץ הוא 1.25 מ"ג כל יומיים או אפילו בתדירות נמוכה יותר, תוך התחשבות במחצית החיים של Letrozole, אשר נע בין 2 ל-4 ימים.

עגלת קניות