אנטי אסטרוגנים

מציג 1–9 מתוך 11 תוצאות

רכישה אנטי אסטרוגנים באינטרנט
נטילת תרופות אנבוליות גורמת לעלייה בריכוז הטסטוסטרון בדם, מה שמוביל לדיכוי התהליכים המטבוליים הטבעיים של הורמוני המין. עודף שלהם תחת השפעת האנזים ארומטאז מומר אסטרוגנים. וזה, בתורו, מוביל לביטוי של השלכות שליליות בצורה של נפיחות, דיכוי של תפקוד מיני, גינקומסטיה, וכו ' טבליות סטרואידים אנבוליים. לכן, תרופות מיוחדות משמשים כדי להפחית את רמות האסטרוגן אצל גברים על מנת למנוע תופעות לוואי אלה.

מהם סוגי האנטי אסטרוגנים?
תרופות אנטי אסטרוגן מחולקות לשתי קבוצות גדולות לפי תכונותיהן:
מעכבי ארומטאז-קבוצה זו של תרופות מעכבת את פעולתם של אנזימי ארומטאז על ידי הצמדת מולקולות סמים אליהם במקום טסטוסטרון. התרופות בקבוצה זו כוללות:
אנסטרוזול;
לטרוזול;
אקסמסטאן.
מאפננים קולטן אסטרוגן סלקטיבי (דרשות) – תרופות אלה לחסום את שחרורו של האנזים ארומטאז לתוך הגוף, ובכך להפחית את האפשרות של האינטראקציה שלהם עם אסטרדיול. הדרשות הפופולריות ביותר כוללות גלולות סטרואידים כגון:
קלומיפן ציטראט (קלומיד);
טמוקסיפן ציטראט.

מתי להשתמש בתרופות אנטי אסטרוגן
מעכבי ארומטאז כמו אנסטרוזול, לטרוזול ואקסמסטאן משמשים לרוב לאמצעי מניעה במהלך מחזור סטרואידים אם המשתמש נוטה לתופעות לוואי כמו גינקומסטיה וגם נוטל סטרואידים אוראליים ארומטיים מאוד (חלק מהסטרואידים כמעט אינם ארומטיים כלל).
מצד שני, הבסיס של טיפול באיכות גבוהה לאחר מחזור הוא השימוש של חוסמי קולטן (דרשות). המשמעות היא שתרופות כמו קלומיד או טמוקסיפן יעילות ביותר כאשר נלקחות לאחר מחזור סטרואידים. המשימה העיקרית שלהם היא להחזיר את תפקוד הזקפה, להפעיל את הייצור הטבעי של הטסטוסטרון ולהחזיר את הזרע.
תוכלו למצוא את שני סוגי התרופות נגד אסטרוגן למכירה כאן בקטלוג שלנו.

Shopping Cart