אנטי אסטרוגנים

מציג 1–9 מתוך 37 תוצאות

קנה אנטי אסטרוגנים באינטרנט
שימוש בתרופות אנבוליות מביא לעלייה ברמות הטסטוסטרון בזרם הדם, דבר המדכא את התהליכים ההורמונליים הטבעיים בגוף. עודף הטסטוסטרון הופך לאסטרוגנים על ידי האנזים ארומטאז, מה שמוביל לתופעות לוואי שונות כגון נפיחות, ירידה בתפקוד המיני וגינקומסטיה. כדי למנוע תופעות לוואי אלו אצל גברים, משתמשים בתרופות ספציפיות להפחתת רמות האסטרוגן.

מהם הסוגים השונים של אנטי אסטרוגנים?
תרופות אנטי אסטרוגן מסווגות לשתי קבוצות עיקריות על סמך תכונותיהן:
1. מעכבי ארומטאז: תרופות אלו מעכבות את פעילותם של אנזימי ארומטאז על ידי קשירת מולקולות התרופה אליהם במקום טסטוסטרון. דוגמאות לתרופות בקבוצה זו כוללות אנסטרוזול, לטרוזול ואקסמסטאן.
2. קולטני אסטרוגן סלקטיביים (SERMs): תרופות אלו חוסמות שחרור של אנזימי ארומטאז בגוף, ובכך מפחיתות את האינטראקציה שלהן עם אסטרדיול. SERMs הנרשמים בדרך כלל כוללים clomiphene citrate (Clomid) וטמוקסיפן ציטראט.

מתי יש להשתמש בתרופות אנטי אסטרוגן?
מעכבי ארומטאז כמו אנסטרוזול, לטרוזול ואקסמסטאן משמשים לעתים קרובות במהלך מחזור סטרואידים כאמצעי מניעה אם המשתמש רגיש לתופעות לוואי כמו גינקומסטיה וגם נוטל סטרואידים פומיים בעלי ארומטיזציה גבוהה (בעוד שחלק מהסטרואידים ניתנים לארומה מינימלית). לעומת זאת, טיפול לאחר מחזור מסתמך בעיקר על השימוש ב-SERMs.
לכן, תרופות כגון Clomid או Tamoxifen הן היעילות ביותר כאשר נלקחות לאחר מחזור סטרואידים. המטרות העיקריות שלהם הן לשחזר את תפקוד הזקפה, לעורר ייצור טסטוסטרון טבעי, ולשחזר את ספירת הזרע. אתה יכול למצוא את שני סוגי התרופות נגד אסטרוגן הזמינות לרכישה בקטלוג שלנו.

עגלת קניות