המג 150 איו

$52.00

משפטי באיכות גבוהה 150 יחידות למכירה

מוצר חומר: אדם גיל המעבר גונדוטרופין

מינון וכמות: בקבוקון 1 (150 יח/בקבוקון)

משלוחים ל: ישראל, ארה"ב, גרמניה ולעולם

תשלומים: קנו 150 מגה באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

הומוג 150 מתייחס למוצר של סרומי בהרט המבוסס על החומר הפעיל גונדוטרופין אנושי בגיל המעבר (גונדוטרופין), הנקרא גם מנוטרופין. מנוטרופינים מופקים משתן של נשים לאחר גיל המעבר. אצל גברים משתמשים בגונדוטרופין אנושי בגיל המעבר בשילוב עם גונדוטרופין כוריוני כדי לעורר זרע. לכן, הוא משמש בתוך פיתוח גוף כמו התאוששות פוריות יעילה לאחר מחזור של סטרואידים.

שימושים ויעילות

כל סטרואידים אנבוליים להפחית את הייצור הטבעי של הגוף של טסטוסטרון, ולכן, שחזור ייצור הטסטוסטרון הטבעי הופך את המשימה החשובה ביותר בעקבות מחזור של סטרואידים אנבוליים. תהליך זה מכונה "טיפול לאחר מחזור".

מפתחי גוף מתקדמים המפעילים מחזורים ארוכים יותר, או עבור מי שמשתמש בתרכובות מדכאות ביותר (כגון טרנבולון או ננדרולון) יודעים שסטרואידים אלה פועלים בדומה למניעת הריון. לכן, השימוש בגונדוטרופין כוריוני אנושי הוא בחירה טיפוסית עבור פוליגרף, מכיוון שתרופת גונדוטרופין זו היא אחד החומרים היעילים היחידים בהחלמת ייצור הטסטוסטרון הטבעי המדוכא בתוך האשכים.

המלצות שימוש

לוח זמנים נפוץ של מינון הוא 75 יו כל יום או 37.5 יו כל יום. משך הזמן הממוצע של מחזור של מג הוא שלושה שבועות. לקבלת תוצאות משופרות, המשתמש יכול להשתמש במתחם זה במשך שלושה שבועות, יש הפסקה ולאחר מכן לחזור עוד מחזור 3 שבועות תוך הפעלת מחזור שלהם.

תופעות לוואי

תופעות לוואי אפשריות לאחר השימוש במתחם עשויות להיות: כאבי בטן, בטן מוגדלת, כאבי ראש, בחילה, כאב ודלקת באתר ההזרקה. עם זאת, תופעות לוואי אלה נצפות בדרך כלל רק במינונים קיצוניים. אתה יכול לקנות מג בחנות שלנו, כל עוד אתה בצע את המינון הנכון ואת ההליך, אתה לא צריך לחוות תופעות לוואי חמורות.

בסעיף הזרקת מג אתה יכול לראות מוצרים מיצרנים אחרים. אנו ממליצים גם להכיר את החלק המלא של גונדוטרופין בגיל המעבר האנושי.

משלוח המג לישראל מתבצע תוך 5-12 ימי עסקים. אם יש לך בעיות, אתה תמיד יכול לפנות לשירות לקוחות.

עגלת קניות