גונדוטרופין אנושי בגיל המעבר

מציג תוצאה אחת

מצא גונדוטרופין גיל המעבר האנושי למכירה כאן

מג, או גונדוטרופין גיל המעבר האנושי, הוא גונדוטרופין, זריקות סטרואידים אבל לא כוריוני, זה גיל המעבר. הוא מכיל בפרופורציות שוות הורמון לוטניזציה והורמון מגרה זקיק. ברפואה משתמשים בגונדוטרופין אנושי בגיל המעבר בשילוב עם גונדוטרופין כוריוני, כולל כדי לעורר זרע זרע אצל גברים.

מחצית החיים של שני הכימיקלים בג ' י הם קצרים ביותר, כאשר האל-איי-איי נמשך עשרים דקות בלבד וה-פש נמשך רק שלוש עד ארבע שעות.

לקנות ה. מ. ג לחיי מין בריאים

בקרב ספורטאים ומפתחי גוף, מג הוא חלק חשוב בטיפול לאחר מחזור. זה נחשב אלטרנטיבה גונדוטרופין כוריוני אנושי בשיקום תפקודי הגוף ובריאות מינית לאחר שימוש בסטרואידים אנבוליים. הבדל אחד בין שני תרכובות היא העובדה כי מג מעלה הורמון מגרה זקיק, גונדוטרופין כוריוני אנושי לא. זה מושך במיוחד מכיוון שעלייה בפשר פירושה ספירת זרע גבוהה יותר ונפח השפיכה.

הממג והמינונים שלו

המינון הממוצע של מג הוא 75 יו ליום ולטיפול לאחר מחזור יש להפעיל אותו במשך 14 יום. גונדוטרופין אנושי בגיל המעבר יכול להיות יעיל ביותר כאשר הוא רץ לצד גונדוטרופין כוריוני אנושי ותרופות מגרה אחרות כגון קלומיד או נולבדקס במהלך טיפול לאחר מחזור. למטרות מניעה במהלך מחזור הזרקה של שימוש בסטרואידים אנבוליים, נטילת 500 יו של גונדוטרופין כוריוני אנושי כל יומיים-שלושה ושילוב זה עם המינון שמנינו לעיל (75 יו) של ג ' י מחולק לשניים במשך שלושה שבועות היא הצעה.

Shopping Cart