טיולי שטח 100 / מיליליטר

$363.00

100 יח ' /מ ל משפטי באיכות גבוהה למכירה בישראל

קטגוריה מוצר: גבוהה

מוצר חומר: אינסולין

מינון וכמות: 100 יח/מיליליטר

משלוח ל: ישראל ובעולם

תשלומים: קנה 100 מיליארד דולר באמצעות כרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

הזרקת אינסולין איזופנית דו-פאזית היא חומר להזרקה המיוצר על ידי מעבדות נובו נורדיסק. המרכיב הפעיל בתמיסה הוא אינסולין, הורמון פפטיד המיוצר באופן טבעי על ידי הלבלב של הגוף. אינסולין משמש ברפואה לטיפול בסוכרת שהיא מחלה בה הגוף אינו מייצר מספיק אינסולין (סוכרת מסוג 1) או אפילו הופך עמיד בפניו (סוכרת מסוג 2). כאשר חולים עם מצב זה לקבל סוכר גבוה בדם, אינסולין הוא רשם כדי לעזור להפחית את רמת הסוכר בדם. אינסולין דו-פאזי, המכונה בדרך כלל אינסולין מעורב מראש, מכיל תערובת של אינסולין ארוך טווח וקצר טווח לשליטה מדויקת יותר ברמת הסוכר בדם.

השפעות האינסולין

אומרים כי אינסולין הוא ההורמון האנאבולי העיקרי בגוף מכיוון שהוא מגביר את אחסון התזונה ומונע פירוק תאים. הוא אחראי על ספיגת הגלוקוז (סוכר) שאתה מקבל מפחמימות, שומנים וחלבון אשר לאחר מכן הוא מאחסן את השריר, השומן והכבד בגוף שבו הוא יכול לשמש לאנרגיה. לכן, עם עלייה באינסולין, תהיה עלייה באנרגיה. אינסולין מסייע גם להגביר את סינתזת חלבון השריר ולהפחית את פירוק חלבון השריר. לכן, זה יכול לעזור לבנות שריר כל עוד מספיק חלבון וחומצות אמינו נצרכים במהלך השימוש בו.

איך לקחת את זה

אינסולין נלקח בדרך כלל לאחר האימון ו -30 דקות לפני הארוחה במינון של 2-5יו ליום. חלק מהמשתמשים המנוסים עשויים להימשך עד 10 יו מדי יום, אך זה בהחלט לא מומלץ למתחילים להשתמש בתרופה זו. מינון גדול בדרך כלל יחולק ל 2-3 מנות לאורך כל היום, אך יש ליטול אותן בהפרש של לפחות 4 שעות כדי שכמות האינסולין לא תהיה חופפת. אם אינך מנוסה בשימוש בתרופה זו, מומלץ מאוד להשתמש במינון נמוך פעם ביום.

חשוב: זה חיוני כי אתה לצרוך כמות מספקת של פחמימות במשך 3-6 שעות לאחר כל הזרקת אינסולין, רצוי מ 3 ארוחות נפרדות, על מנת לשמור על סוכרים בדם שלך ברמה בריאה. גם לא לישון במהלך הזמן הזה במקרה הסוכר בדם שלך טיפות נמוך מדי!

אינסולין נלקח בדרך כלל בשילוב עם הורמון גדילה אנושי (טיולי שטח) מאז ההשפעות של טיולי שטח לעזור לשמור על רמות הסוכר בדם מלקבל נמוך מדי לאחר נטילת אינסולין. זוהי דרך בטוחה הרבה יותר לניהול אינסולין.

תופעות לוואי

אם יש לך יותר מדי אינסולין בדם, רמת הסוכר בדם שלך תהיה נמוכה מדי ותגרום להיפוגליקמיה. הסימפטומים הראשונים של היפוגליקמיה הם נמנום, עייפות, עצבנות, חיוורון ורעידות.

אם כל התופעות הללו מתרחשות, אז אתה צריך לצרוך מזון או משקה המכיל פחמימות מיד להעלות את רמת הדם שלך בחזרה.

במקרים חמורים, היפוגליקמיה עלולה לגרום לבלבול, ראייה מטושטשת, התקפים, אובדן הכרה, שילוב של אלה או אפילו עלול לגרום למוות. לכן, מומלץ מאוד לקחת את התרופה על פי ההוראות של מומחה.

בסעיף הזרקת טיולי שטח ניתן לראות מוצרים מיצרנים אחרים. אנו ממליצים גם להכיר את החלק המלא של הורמון הגדילה האנושי.

משלוח האינסולין לישראל מתבצע תוך 5-12 ימי עסקים. אם יש לך שאלות לגבי מוצר זה, אנא אל תהסס לפנות שלנו צוות שירות לקוחות לעזרה.

Shopping Cart